News

Pamiętacie chłopaka z teledysku Freestyler? Tak dziś wygląda Mario Snellman

youtube.com/BomfunkMCsVEVO

Na przełomie wieków XX i XXI listy przebojów podbił utwór Freestyler. Choć niektórzy mogą kojarzyć go nie po tytule, ale po słynnym „łaka maka fą”, trzeba przyznać, że był to prawdziwy hit swoich czasów. 

Utwór fińskiego zespołu Bomfunk MC’s miał równie kultowy teledysk. Wystąpił w nim Mario Snellman, który stał się prawie tak samo znany jak sam utwór. Dziś mężczyzna zupełnie nie przypomina siebie sprzed ponad 20 lat. 

Sobel zszedł ze sceny po 20 minutach. Management wydał oświadczenie >>

Mario Snellman  z teledysku Freestyler – jak dzisiaj wygląda?

Mario Snellman wystąpił w produkcji dzięki swojej mamie. W czasie kręcenia teledysku miał 15 lat i charakterystyczne dredy. Na fali popularności spowodowanej swoim występem, przez jakiś czas próbował swoich sił w modelingu. 

Później i to mu się znudziło, ale odnalazł się w muzyce elektronicznej i DJ-ce. Wydał nawet swój album Kyseesh. Jego najbardziej znanym utworem jest jednak Dust

Adele pokazała chłopaka na Instagramie! Piękne zdjęcia >>

Mario Snellman dziś

Jednak dziś mężczyzna zupełnie nie przypomina siebie z młodzieńczych lat. 35-letni Mario Snellman jest szefem kuchni w Paryżu, a jego największą pasją jest wędkowanie. 

Swoimi zdobyczami oraz pracą chętnie dzieli się na Instagramie. 

Poznalibyście go na ulicy? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.