Reklama
placeholder
News

Bedoes odpowiada na drwiny ze swojej wagi. „Jestem w słabym stanie”

Bedoes odpowiada na drwiny ze swojej wagi. „Jestem w słabym stanie”

Fot. screen Instagram.com/bedoes2115

Reklama
Reklama
placeholder

Bedoes odpowiedział na drwiny ze swojej wagi. Raper odniósł się do filmu, który jakiś czas temu Gimper opublikował na Youtube.

Stuu pokazał zdjęcie ze szpitala. „Stan zdrowia mi się znacznie pogorszył” >>  

Gimper o wadze Bedoesa. Raper odpowiada

Niedawno na kanale Gimpera, czyli Tomasza Działowego, pojawił się filmik, w którym youtuber komentował memy. W wideo pt. Grubo, 26-latek mówił m.in. o tych, które przedstawiają Bedoesa przed metamorfozą. Przypomnijmy, że w 2018 roku raper w bardzo krótkim czasie schudł aż 30 kilogramów. W ostatnim czasie jednak 22-letni Bedoes znowu przybrał na wadze.

Chłop jak się roztył! Ale źle Bedi wygląda, nie. A taki chudy byk był. Pamiętacie? Był taki kawałek „Wow”, no patrzcie jaki chudy byk. „Bedi schudł, bo zaczął ćp*ć, wiesz?” – mówi Gimper około 50 sekundy nagrania, cytując kawałek Bedoesa i Kubi Producenta – Kwiat Polskiej Młodzieży.  

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu! Dlaczego nie są razem? >> 

Niedługo później do treści filmu Gimpera odniósł się na Instagramie sam Bedoes. Raper napisał długi post skierowany do Tomasza Działowego.

Wyglądam jak wyglądam, jestem zarośnięty, zaniedbany, ważyłem 130 kilogramów na załączonym wcześniej obrazku. Jestem w słabym stanie i bardzo się zaniedbałem. Mam jednak wielu kolegów, którzy wyglądają lepiej od Ciebie, @gimperowski, a jeden z nich, zamiast drwić ze mnie, zaoferował mi swoją pomoc i aktualnie trenuję na siłowni u mojego przyjaciela, trenera personalnego i dietetyka (…).  Udało mi się dużo schudnąć, mam rozpiskę żywieniową, pracuję nad sobą i się ulepszam. Mam dystans do siebie, na co dowodem jest to, że choćby zgodziłem się, żeby ujęcie, które wykorzystałeś było we vlogu, chodziłem swobodnie bez koszulki, robiłem sobie zdjęcia z fanami bez koszulki (…). Na moich koncertach zawsze mówiłem, żeby nie patrzeć na wygląd; byłem paskudnie gruby w przeszłości i byłem przez to gnębiony przez rówieśników w szkole, byłem paskudnie chudy i byłem przez to wyśmiewany i nazywany ćp***em. Komentarze na temat mojej wagi są i będą zawsze, ale podśmiechiwanie się z tego, że schudłem przez ćp**ie, gdzie ten temat był wałkowany tyle razy, jest co najmniej nie na miejscu, patrząc na to jakich masz odbiorców. Rozumiem szydercę na maxa, sam lubię pośmiać się z innych i z siebie (…), ale kiedy robisz to dla takiej publiczności, to powinieneś dać im przykład. Ja też przechodziłem wyśmiewanie i nie rusza mnie to. Piszę to, żeby zwrócić uwagę na problem, bo ten problem, czyli problem wyśmiewania ludzi ze względu na wygląd (…) niszczy talenty i daje traumę do końca życia. Następnym razem niech każdy pomyśli zanim coś pier****ie. Jeśli nie dla siebie, to dla młodych, którzy cierpią przez gnębienie z tego względu. Nie jestem obrażony, nie chcę przeprosin, żadnych sprostowań ani podania ręki – po prostu chcę, żebyś zapamiętał Ty i wszystkie osoby, które śmieją się z wagi mojej czy innych, że ze mnie szydziłeś. Bardzo się cieszę, że masz supersylwetkę, ale cudownie byłoby, gdyby klasa i wdzięk szły w parze z nią. Jestem bardzo słaby, lecz wrócę silniejszy. Tymczasem do zobaczenia – napisał Borys Przybylski.

Gimper wyjaśnia żarty z wagi Bedoesa

Chociaż Bedoes zaznaczył, że nie czuje się urażony treścią filmu Gimpera, a jedynie „potępia takie zachowanie i śmianie się z wyglądu innych”, Tomasz Działowy postanowił przeprosić rapera. Youtuber powiedział też widzom, że on i Bedoes wyjaśnili sobie wszystko w prywatnej rozmowie.

I generalnie pewnie brakło ode mnie takiego disclaimera w tym odcinku, że wiecie, memy memami, ale pamiętajcie, że jeżeli macie nie wiem, na przykład kolegę w szkole, który jest grubszy, to to, że śmiejecie się z jakiś memów w necie, to nie znaczy, że z niego powinniście się też śmiać, bo jest gruby, nie?  – mówił Gimper w odcinku  Oglądamy USUNIĘTE OVERWATCHE 3! + odp dla Bedoesa.  

(…) Jak najbardziej się z tym zgadzam, że ta sytuacja z ostatniego odcinka była mocno niejednoznaczna. Także jeszcze raz mega sorry, nie miałem nic złego na myśli – dodał Youtuber.

Polska influencerka straciła pensjonat w pożarze. „Wiedziałam, żeby za długo się tym nie cieszyć” >> 

Bedoes skomentował również ten film Gimpera.

(…) Szanujmy się wszyscy i będzie nam się żyło lepiej (…). Jeśli ktoś się zawiódł, że nie poszliśmy na noże i nie ma afery, tylko dogadaliśmy się jak ludzie i postanowiliśmy wspólnie zwrócić uwagę na problem wyśmiewania innych (słabszych, grubszych, chudszych, jakkolwiek odmiennych) to niech mnie nie obserwuje, bo na tym profilu będzie zawsze tylko prawdziwe g***o. Ten temat jest długi, paru łbów mi napisało, ze stojąc w obronie osób otyłych „wychowuję pokolenie p**d” i nie chce mi się nawet tego komentować. Jak komuś nie pasuje to, co sobą reprezentuję to niech wyp*****la (…). Zawsze mówię wprost to co myślę i chciałbym zostawić świat choć trochę lepszym i wolniejszym od idiotycznej nienawiści kiedy umrę. Wszystkiego dobrego. Btw, nie będzie żadnego hasztaga #szanujslabszych ani nic takiego, po prostu się (…) szanujcie i pomagajcie sobie, bo i tak umrzemy, a fajnie jakby nam się żyło super – czytamy na Instagramie @bedoes2115.

Screeny InstaStory Bedoesa oraz filmy Gimpera znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama