Reklama
placeholder
News

Selena Gomez miała romans z wnukiem prezydenta USA? Odpowiedziała na plotki

Selena Gomez miała romans z wnukiem prezydenta USA? Odpowiedziała na plotki

YouTube: Selena Gomez / Pixabay

Reklama
Reklama
placeholder

Kilka lat temu w sieci pojawiły się plotki o tym, że Selena Gomez miała romans z jedynym wnukiem byłego prezydenta USA, Johna F. Kennedy'ego. Artystka dopiero niedawno odpowiedziała na domysły. Czy coś było na rzeczy?

W grudniu 2023 roku Selena Gomez potwierdziła w mediach społecznościowych, że jest w związku z producentem muzycznym, Bennym Blanco. 31-latka twierdzi, że jej o 5 lat starszy partner jej najlepszym przyjacielem oraz najlepszą rzeczą, jaka jej się kiedykolwiek przydarzyła. Jak wiadomo, Selena Gomez wcześniej była w związku Justinem Bieberem. Para ostatecznie postanowiła rozstać się w 2018 roku po ośmiu latach. Po głośnym rozstaniu piosenkarki w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, jakoby ta miała romans z wnukiem Johna F. Kennedy'ego, czyli Johnem Kennedym Schlossbergiem. Selena Gomez niedawno postanowiła się do tego odnieść. 

Selena Gomez z nową piosenką Love On. Widzieliście już całuśny teledysk? >>

Selena Gomez miała romans z Johnem Kennedym Schlossbergiem?

Pierwsze plotki odnośnie romansu Seleny Gomez z wnukiem prezydenta USA pojawiły się w 2020 roku. Internauci zaczęli podejrzewać, że coś ich łączy po tym, jak John Kennedy Schlossberg publicznie pochwalił piosenkarkę za to, że wspiera wybory prezydenckie w USA i promuje gadżety z kampanii When We All Vote na swoim profilu na Instagramie. O krążących od dawna plotkach w kwietniu 2024 roku przypomniał autor jednego z fanpage'ów poświęconych piosenkarce. Na platformie X na profilu o nazwie @SELGOnCharts pojawił się wpis:

@SelenaGomez i John Kennedy Schlossberg mieli romans w latach 2020-2021. Wnuk prezydenta USA Johna Kennedy'ego obiecał jej Biały Dom, a ona w to uwierzyła. 

Selena Gomez potwierdza swój nowy związek: 'On jest dla mnie wszystkim' >>

Między innymi przez ten wpis o plotkach w ostatnim czasie znów zrobiło się głośno, dlatego Selena Gomez postanowiła odpowiedzieć na nie na Instagramie. W komentarzu zaprzeczyła, że miała romans z Johnem Kennedym Schlossbergiem:

Przepraszam, nigdy nie spotkałam tego człowieka.

John Kennedy Schlossberg nie odniósł się jeszcze do plotek. Przypomnijmy, że 31-latek jest synem Edwina Schlossberga i Caroline Kennedy, czyli córki Johna F. Kennedy'ego i Jacqueline Kennedy Onasis. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama