Reklama
placeholder
News

Harry Styles w Polsce. Te gwiazdy bawiły się na koncercie

Harry Styles w Polsce. Te gwiazdy bawiły się na koncercie

fot. instagram.com/piotr_rubik/ fot. instagram.com/malgosia_socha/

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles wystąpił w Polsce 2 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Artysta zdecydowanie rozgrzał towarzystwo swoimi żywiołowymi ruchami, a  w tłumie na stadionie znaleźli się również celebryci.

27-28 czerwca na PGE Narodowym wystąpiła Beyonce, która w ramach swojej otoczonej srebrnymi akcentami trasy Renaissance World Tour przyciągnęła na koncerty fanów z całego świata, w tym Toma Hollanda, Zendayę oraz Lizzo. W pierwszą niedzielę lipca towarzystwo rozgrzała kolejna gwiazda światowej sławy, czyli Harry Styles. Podobnie jak w przypadku Beyonce, zgromadziło się wiele znanych osobistości, choć w tłumie widnieli głównie celebryci z Polski. Kto bawił się przy hitach Stylesa?

Julia Wieniawa po koncercie Beyonce skrytykowana przez fanów. O co poszło? >>

Harry Styles w Polsce - które gwiazdy pojawiły się na koncercie?

Na koncercie Harry'ego Stylesa pojawiła się między innymi Sylwia Przybysz, która niedawno urodziła córkę, Jaśminę. Sylwia bawiła się w towarzystwie swoich znajomych oraz siostry, Ani Przybysz, a przygotowaniami do imprezy dzieliła się z fanami na InstaStory.

Na trybunach można było również dostrzec Piotra Rubika z córką - Heleną. Jego ostatnim filmikiem na InstaStory była relacja z powrotu z koncertu. Artysta skomentował widowisko słowami: "Fajny koncert. Mało co było słychać, ale przynajmniej show było super." Na podobnym miejscu bawiła się również sanah, która udostępniła na InstaStory nagranie, na którym śpiewa w rytm utworu As It Was.

Za to Małgorzata Socha przyjechała na stadion tramwajem. Aktorka, ubrana w body z siatki z kryształami, tańczyła swobodnie pod sceną. Socha zajęła miejsce bardzo blisko sceny, a ujęcia z kamery jej telefonu pokazywały Harry'ego w pełnej okazałości.

Występ Harry'ego Stylesa oglądała również Angelika Mucha, znana jako littlemooonster96, oraz Jakob Kosel wraz z Agnieszką Wolszczyk, czyli Ciocią Liestyle. W tłumie pojawił się także Karol Gązwa - Blowek - a także Karolina Szostak. A pod sceną znalazł się roztańczony Kuba Szmajkowski. 

Byliście na warszawskim koncercie Harry'ego Stylesa?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama