News

Mama Honoraty Skarbek znów walczy z rakiem. Inspiruje innych do walki o zdrowie

Mama Honoraty Skarbek znów walczy z rakiem. Inspiruje innych do walki o zdrowie

Fot. Instagram.com/honkabiedronka

Mama Honoraty Skarbek znów walczy z rakiem. Bożena Skarbek inspiruje innych do walki o zdrowie.

Julia Wieniawa chce ratować życia. Podjęła ważną decyzję >>

Mama Honoraty Skarbek walczy z nowotworem

Niedawno Honorata Skarbek podzieliła się z fanami historią choroby swojej mamy. Bożena Skarbek cierpi na kolejny nowotwór, ale walczy o swoje zdrowie i zachęca innych do niepoddawania się żadnej chorobie. Pokazuje swoim obserwatorom, że brak włosów po chemioterapii nie powinien być tematem tabu i że warto myśleć pozytywnie nawet podczas tak ciężkiej walki, jaką jest walka z rakiem.

Nic więc dziwnego, że córka jest bardzo dumna z mamy i pokazała na swoim InstaStory kolejne jej zdjęcie.

A u Was co? Dalej zły nastrój i zepsuty dzień z powodu złej fryzury? Jestem dumna z mojej mamusi – napisała Honorata pod zdjęciem Bożeny.

Honorata Skarbek podkreśliła w wypowiedzi na swoim InstaStory, że jej podpis do zdjęcia ma zwrócić uwagę na to, że czasami skupiamy się na tematach, które w ogóle nie są tego warte i to, co wydaje nam się problemem, wcale nim nie jest.

Bożena Skarbek - choroba

Mamę Honoraty Skarbek obserwują w internecie tysiące osób. Wcześniej ani ona, ani jej córka nie mówiły o problemach z jakimi się mierzą, jednak w pewnym momencie uznały, że ich historia może pomóc wielu osobom.

To był ważny moment dla mojej mamy. Zauważyła, że dociera do sporej grupy odbiorców na swoim Instagramie. Chociaż wcześniej nie dzieliła się informacjami na temat swojej choroby to tak czy inaczej, pokazywała cały czas swoją kobiecą siłę, pozytywne podejście do życia i determinację. Była inspiracją dla wielu kobiet jeszcze zanim się dowiedziały, co przeszła w życiu – mówiła piosenkarka w rozmowie z portalem Plejada.

Eloisa Pinto Fontes ODNALEZIONA! Modelka zaginęła rok temu >>

Niedawno na profilu Honoraty Skarbek pojawiła się relacja, w której 27-latka odniosła się do postu, w którym pokazała mamę walczącą z nowotworem.

Moja mama choruje już od kilku lat. Jest teraz po trzecim już nowotworze, najpierw był nowotwór piersi, jelita grubego, następnie wykryto jej coś pod pachą. Są to trzy niezależne nowotwory. (…) Moja mama jest obecnie już po serii czterech chemioterapii, właśnie jeśli chodzi o ten nowotwór, który został u niej wykryty kilka miesięcy temu – powiedziała.

Na swoim profilu na Instagramie (@bozenaskarbek) mama wokalistki udowadnia, że nawet w czasie tak trudnych doświadczeń nie traci hartu ducha. Wygląda przepięknie i jest prawdziwą motywacją do działania i walki o siebie.

Trzymamy kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czarny total look+białe buty @karolina_domaradzka i jej konkurs. Nigdy nie biorę udziału w takich konkursach. A teraz....? Mój kaprys, ochota, wyzwanie?? Jak zwał, tak zwał - to pierwsza wersja mnie w total black look. Ktoś będzie zgorszony, że łysa- jak się nie wstydzi?Jak mogła? Ktoś będzie zachwycony, że łysa-a potrafiła?! Brawo! Tak! Potrafię! Brawo ja! I jestem dumna z tego, że stać mnie na taki gest. A dlaczego! Bo mogę!! CZAPKI Z GŁÓW!! Krzyczę do tych kobiet, które się wstydzą! Ja pytam, czego się wstydzisz ? Niczego, nikomu nie ukradłaś- to nam choroba „ukradła” włosy! Ale to nic! Włos to nie ręka-odrośnie. A teraz bawię się, bawię się modą, na przekór światu, na przekór losowi, wiem jestem kontrowersyjna ale kocham to w sobie!!💪💪💪. Tyle w temacie #bialyobuw #czarnytotallook #wyzwanie #konkurs #białyobuw #silnakobieta #blacklook #strongwomen

Post udostępniony przez Bożena Skarbek (@bozenaskarbek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chce dzisiaj pokazać Wam mini-fotki te, które miały być na wczorajsza zabawę @karolina_domaradzka . Dla mnie to było nowe, fajne doświadczenie-taka kraina Nibylandii🧚‍♀️🧚 W ostatniej jednak chwili zrezygnowałam z tych zdjęć-dając te, które widziałyście. Moja głowa to kolorowy świat, pełen dobrych ludzi, wspierających się silnych kobiet! To świat bez hejtów, oceniania kto, jaki jest. Chcesz założyć walonki do szortów, czy jedwabną piżamową sukienkę zimą do futra? ZAŁÓŻ!! Nikt nie ma prawa Cię oceniać a napewno krytykować! Konstruktywna opinia? Bardzo proszę! Wczoraj również na jednej z fotek „obnażyłam siebie i swoją dusze” siebie jako kobietę silną, nie smutną-ale pewną siebie. Zawsze byłam osobą kontrowersyjną, ale uczciwą. Zawsze głośno mówię o tym, że my kobiety to niesamowita siła, to miłość, to opieka. Radzimy sobie ze wszystkim, cieszymy się, upadamy-potem wstajemy silniejsze i zaczynamy na nowo!! #bialyobuw #peruki #silnakobieta #calaja #inspiracje #rajstopy #wzory #detale #fashion #details #tights #wig #pinkwig #inspiration

Post udostępniony przez Bożena Skarbek (@bozenaskarbek)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i mój mamex ✌🏻 #family #mother

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja i mamulec @bozenaskarbek ✌🏻 Podobne?

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.