News

Instagram: ile gwiazdy zarabiają w sieci?

Instagram: ile gwiazdy zarabiają w sieci?

Fot. Instagram.com/arianagrande/juliawieniawa/justinbieber

Ile gwiazdy Instagrama zarabiają w sieci? Firmy robią wszystko, żeby supersławni celebryci reklamowali ich produkty. Zobaczcie ile można zarobić na takich kontraktach! Wiedzieliście, że Instagram to taka żyła złota? ;-) 

Alert RCB i Taco Hemingway: co mają ze sobą wspólnego? >> 

Kylie Jenner

Kylie ma dopiero 21 lat i głowę do interesów. ;-) Gwiazda prowadzi świetnie prosperującą firmę kosmetyczną. Poza tym doskonale wie jak sprzedać się w sieci. Jej konto na Instagramie obserwują 142 miliony osób, a za jeden post na portalu Jenner ma zarabiać... ponad milion dolarów. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

la vida es bella

Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)

 

Selena Gomez

Selena Gomez jakiś czas temu postanowiła trochę odciąć się od mediów społecznościowych i wrzuca posty rzadziej niż kiedyś. Mimo wszystko na Instagramie Gomez naprawdę nieźle zarabia. Za fotkę ma zgarniać około 800 tysięcy dolarów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me, Italy -trying desperately to look like a Fellini film

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

Justin Bieber

Źródła podają, że profil Justina Biebera jest siódmym najpopularniejszym kontem na portalu. Wokalistę obserwuje 116 milionów osób. Za wstawienie nowej fotki Bieber ma inkasować 630 tysięcy dolarów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Now I know what Love is

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Ariana Grande

Ariana Grande nie może narzekać na finanse. ;-) Wydaje hit za hitem, gra mnóstwo koncertów, zarabia na reklamach i Instagramie. Za jeden post na konto artystki wpływa 996 tysięcy dolarów!

 

 

Beyonce

W 2019 roku Beyonce i jej mąż Jay-Z zostali okrzyknięci najbogatszą parą show-biznesu. Ich majątek szacuje się na 1,4 miliarda dolarów! Konto pary zasilają m.in. wpływy z Instagrama. Sama Beyonce za udostępnienie zdjęcia na portalu kasuje podobno 527 tysięcy funtów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)

 

Kim Kardashian

Kim Kardashian obserwuje na Instagramie ponad 140 milionów osób z całego świata. Celebrytka w sieci też zarabia miliony. ;-) Jej jedna fotka jest warta nawet 910 tysięcy dolarów.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cleaning out the pics in my phone and found this from about a year ago in Turks and Caicos

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

 

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa ma dopiero 20 lat, a jej zarobki już są imponujące. Wieniawa gra w filmach i serialach, działa w branży muzycznej, bierze udział w kampaniach reklamowych i zarabia w internecie. Mówi się, że za jeden post dostaje 30 tysięcy złotych.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót do pracy ?? ??

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

Jessica Mercedes

W 2010 roku Jessica założyła blog modowy. Z czasem stała się jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Na samym Instagramie obserwuje ją prawie milion osób. Mówi się, że za jeden post w serwisie blogerka dostaje kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

 

Anna i Robert Lewandowscy

To chyba najpopularniejsza para sportowców w Polsce, nic dziwnego, że na samej działalności w sieci zarabiają krocie. Na konto bankowe Anny Lewandowskiej za jeden post w internecie wpada 30 tysięcy złotych. Robert Lewandowski ma dostawać „trochę” więcej, bo 220 tysięcy złotych. ;-) 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you know what kind of honor it is for me?? He is my husband, friend, favorite and the best footballer ...WE ARE TRAINING together during the holidays and #30dnitrenujezLewa challenge ? @_rl9 _______________ Wiecie jaki to dla mnie zaszczyt?? ▫️ Mimo, że jest moim mężem, przyjacielem, ulubionym i najlepszym dla mnie piłkarzem... TRENUJEMY razem podczas urlopu i wyzwania #30dnitrenujezLewa ? Moja nieustająca motywacja! @_rl9 Usłyszeć z jego ust: “Twoja Appka, to dobra robota Kochanie” ? - dla mnie bezcenne! Wrzucam plan treningowy na 1️⃣1️⃣ dzień wyzwania dla wszystkich: ▫️ ✔️ Z GUMAMI: Summer Shape POŚLADKI ✔️ BEZ GUM: Outdoor Cardio, Trening nr 1. lub 2. ✔️Panowie Best Body? Challenge z Kubą _______________ #annalewandowskahpba #dietandtrainingbyann #challenge #workouts #training

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie udziela się na Instagramie. Na portalu była Perfekcyjna Pani Domu nieźle zarabia. Jej konto śledzi 997 tysięcy osób. Mówi się, że taka liczba obserwujących pozwala jej dostać za jeden post w sieci około 20 tysięcy złotych.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkim maturzystom, życzę powodzenia??? dajcie z siebie wszystko??❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.