News

Jaki prezent na Walentynki 2019?

Jaki prezent na Walentynki 2019?

www.fb.com/naimprezepl

Walentynki 2019 już lada dzień! Romantyczna kolacja, kino, kwiaty i coś jeszcze. No właśnie czy koniecznie? Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Na co liczy jego partner albo obiekt westchnień?

Jeśli uznacie, że klasyka to za mało i potrzebny jest jeszcze prezent możecie stanąć przed nie lada dylematem. Czekoladki, bielizna, biżuteria? Może coś do sypialni albo prezent DIY robiony własnoręcznie?

Wygraj podwójny bilet na koncert Nicki Minaj >>

Podjęliśmy wyzwanie i postanowiliśmy Wam pomóc. Stworzyliśmy TOP 10 prezentów na Walentynki 2019 dla niej i dla niego.

Walentynki 2019 dla niej

Postanowiliśmy wyszukać dla Was raczej nieoczywiste propozycje i tak na liście prezentów Walentynkowych dla niej znajdziecie między innymi modne teraz świece zapachowe z wosków naturalnych, które topiąc się tworzą przyjemny, aromatyczny i ciepły balsam do ciała, ale i gry erotyczne, dzięki którym noc nabierze rumieńców!

Zobaczcie listę TOP 10 prezentów Walentynkowych dla niej 2019 >>

Walentynki 2019 dla niego

Za to na naszej liście prezentów Walentynkowych dla niego znajdziecie wizytę w męskiej pieczarze, czyli w jednym z coraz popularniejszych Barber shopów. Damy Wam też do myślenia czy może najlepszym prezentem będziesz Ty, ale bardzo odpowiednio i nastrojowo zapakowana „if you know what I mean” 😊

Zobaczcie listę TOP 10 prezentów Walentynkowych dla niego 2019 >>

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj