Reklama
placeholder
News

Pamiętajcie hit Leave (Get Out) JoJo? Robił furorę 20 LAT temu – jak dziś wygląda piosenkarka?

Pamiętajcie hit Leave (Get Out) JoJo? Robił furorę 20 LAT temu – jak dziś wygląda piosenkarka?

fot. youtube.com/@JoJoOfficialVEVO

Reklama
Reklama
placeholder

Pamiętacie może piosenkę Leave (Get Out) od JoJo? Ten hit w tym roku skończy 20 lat, więc jeżeli nie możecie sobie przypomnieć melodii, na końcu artykułu znajdziecie klip. Z pewnością po kilku dźwiękach refrenu wróci do was wspomnienie tego kawałka.

Adele - koncerty blisko Polski! Będą wyjątkowe i jedyne w tym roku >>

Choć JoJo nie przestała działać w branży muzycznej, żaden jej utwór nie powtórzył takiego sukcesu. Jak dziś wygląda wokalistka?

Jak dziś wygląda JoJo, wykonawczyni hitu Leave (Get Out)?

W teledysku z 2004 roku widzimy młodą, drobną dziewczynę o ciemnych włosach. JoJo, a w zasadzie Joanna Noelle Levesque, miała wtedy niecałe 14 lat! Wyglądała jak typowa "amerykańska nastolatka z filmów". Jej klipy z tamtego okresu pokazują kwintesencję mody lat 2000 – biodrówki z szerokimi nogawkami, kuse bluzy oraz okrągłe kolczyki w uszach były wielkim hitem. No i oczywiście wyprostowane włosy oraz czarna kreska pod okiem. Oglądanie tego na pewno przywołuje sentymenty 😉.

Big Time Rush: bilety na koncert w Polsce były dostępne... sekundę? W komentarzach wrze >>

Dziś JoJo wciąż nagrywa i śpiewa, jednak nie sposób w tej kobiecie dostrzec tamtej nastolatki z teledysków. Aktualnie wokalistka ma krótkie blond włosy, nie można jej też odmówić olśniewającego uśmiechu. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z jej profilu na Instagramie, a na końcu wspomniany wcześniej klip. Dołączamy także jej bardziej współczesną piosenkę, która pokazują dość ciekawą ewolucję muzyczną artystki.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama