News

Julia Wieniawa i Baron zagrają razem koncert!

Julia Wieniawa i Baron zagrają razem koncert!

Fot. Instagram.com/juliawieniawa/alekbaron

Julia Wieniawa i Baron zagrają razem koncert! Gdzie i kiedy zobaczymy ich na jednej scenie?

Julia Wieniawa i Michele Morrone z 365 Dni randkują?! Aktorka komentuje >> 

W lutym 2019 roku pojawiły się plotki, że Julia Wieniawa i Aleksander Baron randkują ze sobą. Para długo nie chciała tego komentować, ale w końcu przestała ukrywać swój związek. Alek i Julia wyjeżdżali razem na wakacje, pojawiali się na oficjalnych imprezach i publikowali wspólne zdjęcia oraz filmiki.

Julia Wieniawa i muzyk zespołu Afromental rozstali się po 7. miesiącach. Mówiło się, że podjęli taką decyzję, bo nie mieli dla siebie czasu – Julia była zajęta pracą na planie nowych produkcji, a Baron koncertowaniem i rolą jurora w The Voice Kids.

Wieniawa i Baron nie są parą, ale nadal się przyjaźnią. W grudniu świętowali razem 36. urodziny  muzyka, a już w lutym 2020 roku zobaczymy Julię Wieniawę i Aleksandra Barona na jednym koncercie!

Julia Wieniawa i Baron – związek zakończony. Aktorka skomentowała >> 

Julia Wieniawa i Baron - koncert Dawida Kwiatkowskiego

Niedawno Dawid Kwiatkowski ogłosił na Instagramie, że Julia Wieniawa i Baron będą gośćmi specjalnymi na jego koncercie, który jest częścią trasy 13 Tour. Seria koncertów promuje ostatnią płytę trenera The Voice Kids 13 Grzechów Niczyich, w której Julia Wieniawa i Baron też mają swój udział. 21-latka pracowała z Kwiatkowskim przy piosence Plan B, a Baron przy singlu Rozpalimy Ogień.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego, na którym zobaczymy m.in. Julię Wieniawę i Barona odbędzie się 8 lutego 2020 roku w Klubie Stodoła w Warszawie. 

Oprócz aktorki i muzyka Afromental, Dawid Kwiatkowski zaprosił do udziału w show Natalię Szroeder,  którą na płycie 13 Grzechów Niczyich możemy usłyszeć w kawałku Podgorączkowy.

Wybieracie się na ten koncert?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WARSZAWA 08.02.2020 - MUSISZ TAM BYĆ ? #13tour @juliawieniawa @natalia_szroeder @alekbaron

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SLAYIN

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

??

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.