News

Justin Bieber czuje się winny z powodu Seleny. Co na to Hailey?

Justin Bieber czuje się winny z powodu Seleny. Co na to Hailey?

instagram.com/jelena_jelenators

Justin i Hailey Bieber celebrują swoje małżeństwo zawarte po kilku miesiącach związku i chętnie pokazują całemu światu jak bardzo są zakochani. Fani wokalisty dalej nie mogą pogodzić się z myślą, że to Hailey Baldwin, a nie Selena Gomez ma spędzić resztę życia u boku piosenkarza. Sama Hailey jest zmęczona hejtem na swoją osobę i chwilowo odinstalowała Instagrama.

Pomimo tego, że Bieber świadomie został mężem Baldwin, a nie Gomez, to jednak była dziewczyna nie daje mu o sobie zapomnieć.

Justin i Hailey Bieber pokłócili się o Selenę. Hailey robi jej na złość >>

O tym, że Selena Gomez cierpi na szereg różnych chorób wiadomo od dawna. Piosenkarka jest również po przeszczepie nerki.

Kilka miesięcy temu Selena zupełnie się załamała i trafiła do szpitala. Okazało się, że w następstwie przeszczepu wokalistka cierpi na leukopenię. Ta informacja dobiła artystkę i doprowadziła ją do leczenia w szpitalu psychiatrycznym. Nikt jednak nie zaprzeczył, że nie tylko kolejna choroba załamała piosenkarkę. Zbiegło się to w czasie z doniesieniami o ślubie Justina Biebera i na pewno te rewelacje nie pomogły Selenie w dojściu do psychicznej równowagi.

Justin i Hailey Bieber w ślubnych strojach! Pierwsza sesja okładkowa pary >>

Justin Bieber zaiteresował się tym tematem – czuje, że nie jest bez winy i próbował się skontaktować z Seleną. Ona podobno nie odbiera od niego połączeń i nie chce żadnego kontaktu.

Może to i lepiej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

My heart is broken 😭💔 #truelove

Post udostępniony przez Justin & Selena 🇫🇷 (@jelena.daily)

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️❤️❤️ #jelena

Post udostępniony przez Justin & Selena 🇫🇷 (@jelena.daily)

Wyświetl ten post na Instagramie.

My wife is awesome

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj