News

Piosenkarka wystąpiła nago w telewizji. Miała tylko gitarę

Piosenkarka wystąpiła nago w telewizji. Miała tylko gitarę

fot. YouTube.com/Saturday Night Live

Kacey Musgraves wystąpiła nago w programie Saturday Night Live emitowanym w NBC. Żeby się zasłonić, piosenkarka miała tylko gitarę.

Maneskin nago na Instagramie. Tak promują nową piosenkę? >>

Kacey Musgraves nago w Saturday Night Live

O udziale 33-letniej artystki w SNL mówią wszyscy. W nowym sezonie programu Kacey Musgraves pojawiła się obok Owena Wilsona jako gospodarza.  

To pierwszy taki występ w historii Saturday Night Live. Kacey Musgraves, która promuje płytę Star-Crossed, w czasie śpiewania piosenki justified była nago, zasłaniała ciało gitarą. Ci, którzy widzieli film Forrest Gump zauważyli nawiązanie do sceny, w której Jenny (Robin Wright) śpiewa w samych butach i z gitarą.

Kacey Musgraves pokazała na swoim profilu na Instagramie (@spaceykacey) kilka ujęć z planu SNL.

Billie Eilish zmieniła wizerunek i straciła fanów. Broni jej Madonna >>

Kacey Musgraves to piosenkarka i autorka tekstów, która wykonuje muzykę z pogranicza country i popu. Jest laureatką sześciu nagród Grammy, m.in. za album Golden Hour.

Jej single Merry Go 'Round, Follow Your Arrow i Blowin' Smoke Musgraves zdobyły kolejno dwie platynowe płyty i złotą płytę. Album Same Trailer Different Park (2013) pokrył się platyną.

Ostatnia płyta wokalistki - Star-Crossed – miała premierę 10 września 2021 roku.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.