News

Karolina Gilon – kim jest wytatuowana piękność z Wyspy Miłości?

Karolina Gilon – kim jest wytatuowana piękność z Wyspy Miłości?

Fot. Instagram.com/karolinagilonofficial

Kim jest Karolina Gilon? To właśnie tę wytatuowaną piękność zobaczymy w nowym programie Wyspa Miłości. Co jeszcze o niej wiemy?

Sylwia Przybysz W CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z brzuszkiem >> 

Karolina Gilon została prowadzącą nowego programu randkowego Wyspa Miłości. Show będzie można oglądać w telewizji już od 2 września 2019 roku. Jego uczestnicy spróbują znaleźć swoją drugą połówkę w bardzo gorącej Hiszpanii.

Karolina Gilon: kim jest, rodzina

Karolina Gilon urodziła się w 1989 roku w Mrągowie na Mazurach. Jest modelką i prezenterką telewizyjną. Zagrała też w serialu.

Kiedy Karolina Gilon miała 4 lata, jej rodzice się rozwiedli. Od tamtej pory modelkę i jej starszego brata wychowywała tylko mama Iwona.

Kiedy Karolina Gilon skończyła 18 lat, wyjechała z rodzinnego miasta. W Olsztynie zdała maturę, a później przeniosła się do Warszawy. Tam studiowała finanse i rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego. Przez 2 lata pracowała jako kelnerka. Później zajęła się wizażem. Przez jakiś czas wykonywała makijaże modelkom przed pokazami. 

Doda spadła z 3 metrów! Kolejny wypadek na scenie >> 

Karolina Gilon: Top Model, programy 

W 2015 roku Karolina Gilon wzięła udział w programie Top Model. Wyróżniała się na tle innych uczestników  nie tylko wzrostem (181 centymetrów), lecz także tatuażami. Gilon ma ich naprawdę dużo! Karolina odpadła z Top Model tuż przed finałem i ostatecznie zajęła w show czwarte miejsce.

Chociaż nie wygrała programu, Top Model było dla niej przepustką do dalszej kariery. W 2016 roku Gilon zadebiutowała jako prowadząca program DeFacto. Później była gospodynią show Druga Twarz, gdzie wspólnie z ekspertami pomagała uczestnikom przejść naprawdę spektakularne metamorfozy. Karolinę Gilon możecie kojarzyć też z programu Operacja Stylówa i… serialu. Modelka zagrała w Miłości Na Bogato rolę Karoliny. 

Tak wygląda plan lekcji 2019/20. Krótsze przerwy to nie wszystko >> 

Karolina Gilon: związki  

Karolina Gilon bardzo chroni swoją prywatność, jednak w 2016 roku wyznała w jednym z wywiadów, że jest biseksualna. Jakiś czas temu mówiło się, że modelka jest związana z trenerem crossfitu – Wiktorem Królem. Czy Karolina Gilon ma chłopaka? Tego nie wiadomo, bo nawet jeśli modelka jest aktualnie zakochana, to nie chwali się tym w internecie.

Karolina Gilon: Instagram

Karolina Gilon działa też aktywnie w sieci. Jest nie tylko modelką i prezenterką telewizyjną, lecz także influencerką. Jej konto na Instagramie (@karolinagilonofficial) śledzi 386 tysięcy osób!

Będziecie obserwować Karolinę Gilon? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello Sunday ☀️ opowiadajcie jak Wasz weekend :) co robiliście ? ? #sunday #weekend #rest #sun #summer #summertime

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? hello weekend .. jakie plany ? Opowiadajcie :) ja chyba trochę popływam :)) #swimsuit #swimmingpool Photo by @ziolkox

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chill.. ?☀️? #ibiza #rest #chill #photo by @ziolkox

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morning ?? #imsohappy #rest #chill #morning #bali #canggu #beyondbungalows #travel #travelphotography

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj