News

Kasia Dereń na Eurowizję 2020? Kim jest pierwsza finalistka?

Kasia Dereń na Eurowizję 2020? Kim jest pierwsza finalistka?

Fot. Instagram.com/kasia_deren

Kasia Dereń pojedzie na Eurowizję 2020 do Rotterdamu? Kim jest wokalistka? Zobaczcie co o niej wiemy!

Eurowizja 2020: wiemy kiedy wystąpi Polska! >> 

Kasia Dereń pierwszą finalistką Szansy na Sukces. Eurowizja 2020

2 lutego 2020 roku został wyemitowany pierwszy odcinek specjalnego wydania Szansy na Sukces, w którym zostanie wybrany reprezentant Polski na Eurowizję 2020. Siedmiu uczestników (Patryk Skoczyński, Emilia Sanecka, Julia i Wiktoria Szlachta, Kasia Dereń, Amelia Andryszczyk, Sargis Davtyan, Maja Hyży) musiało zmierzyć się z repertuarem szwedzkiego zespołu ABBA, który w 1974 roku wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji z utworem Waterloo.

Wokalistów, którzy wzięli udział w preselekcjach do Eurowizji 2020 oceniało jury w składzie Michał Szpak, Cleo i Gromee. Komisja zdecydowała, że przyzna wyróżnienie Patrykowi Skoczyńskiemu. Pierwszą finalistką preselekcji do Eurowizji 2020 została natomiast Kasia Dereń.

Wielki finał zobaczyliśmy 23 lutego. Na podstawie głosów widzów i jury zostanie wybrany polski reprezentant na Eurowizję 2020.

Eurowizja 2020: kto z Polski? Znów nowe zasady wyboru >> 

Eurowizja 2020: kiedy i gdzie się odbędzie?

65. Konkurs Piosenki Eurowizji zostanie zorganizowany w dniach 12, 14 i 16 maja 2020 roku w Ahoy Rotterdam w Rotterdamie (Holandia).

Kasia Dereń – The Voice of Poland, Eurowizja, wiek, Instagram

Kim jest Kasia Dereń? Pierwsza finalistka preselekcji do Eurowizji 2020 urodziła się 1985 roku, wychowywała się w Sulejówku. Śpiewu uczyła się w Studium Wokalnym Grażyny Alber. Dereń występowała w chórkach takich gwiazd jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kasia Cerekwicka, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny czy Natalia i Paulina Przybysz.

W 2012 roku Kasia Dereń wzięła udział w telewizyjnym show Bitwa na Głosy. Należała do drużyny Natalii Kukulskiej. W tym samym roku, razem z Dominikiem Skrzyniarzem, wystąpiła na 49. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Kasia Dereń była uczestniczką drugiej edycji The Voice of Poland (2013). Pod okiem trenerów, Tomsona i Barona dotarła do półfinału konkursu. 5 lat później wypuściła swój debiutancki, solowy singel Just a Few Words.

W czasie 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie (2018) Kasia Dereń wystąpiła razem z Gromeem i Lukasem Meijerem w półfinale show. Wokalistka śpiewała w chórkach reprezentantów Polski.

Kasi Dereń szukajcie na Instagramie (@kasia_deren). 

Kasia ma szansę na zwycięstwo na Eurowizji 2020? 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let's get this party started! 😎🤘#music #concert #live #warsaw #singer #band #lovemyjob

Post udostępniony przez Katarzyna Dereń (@kasia_deren)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj