Reklama
placeholder
News

Katy Perry mówi umierającej babci o swojej ciąży. Pokazała filmik

Katy Perry mówi umierającej babci o swojej ciąży. Pokazała filmik

Fot. Instagram.com/katyperry

Reklama
Reklama
placeholder

Katy Perry mówi umierającej babci o swojej ciąży. Wokalistka pokazała filmik z tej wzruszającej chwili.

Mięsny Jeż z tragicznym finałem. Bohater memów nie żyje >>  

Katy Perry jest w ciąży. Kiedy urodzi?

Katy Perry jest w ciąży. 35-letnia wokalistka ogłosiła, że ona i Orlando Bloom zostaną rodzicami za pomocą teledysku do singla Never Worn White, który ukazał się na początku marca. Artystka pokazała w klipie już spory ciążowy brzuszek.

Kiedy urodzi się dziecko Katy Perry i Orlando  Blooma? Piosenkarka zdradziła na Instagramie, że maluch przyjdzie na świat latem.

Katy Perry jest w ciąży! Ogłosiła to jak Ewa Farna >>

Babcia Katy Perry nie żyje. Wzruszające wideo

Niedługo po tym jak świat obiegła informacja, że Katy Perry będzie mamą, wokalistka podzieliła się z fanami kolejną, tym razem bardzo smutną, wiadomością. Babcia artystki, Ann Pearl Hudson, zmarła w wieku 99 lat.

Katy Perry opublikowała post na Instagramie, w którym pokazała kilka zdjęć i nagrań z babcią. Pojawiło się tam wzruszające wideo, na którym piosenkarka mówi jej, że spodziewa się dziecka.

Babciu, tu Katy. Chciałam Ci powiedzieć, że mam dla Ciebie ekscytującą wiadomość. Pamiętasz mnie, Katy? Chciałam Ci powiedzieć, że będę miała dziecko. Jestem w ciąży, babuniu. Katy jest w końcu w ciąży!  – powiedziała.

Pogrzeb Caroline Flack. Pochowano gwiazdę Love Island >>

Pod postem Katy Perry pożegnała swoją zmarłą babcię. 

(…) Ann Pearl Hudson była wojowniczką. Przeżyła Wielki Kryzys, sama wychowała 3 dzieci jako krawcowa, tworząc stringi dla tancerek i innych takich postaci w Vegas. Zawsze była sobą, zabawna i pełna słodkich, przytulnych rzeczy, które przychodzą na myśl, gdy myślisz o babciach (…). Była cudowną babcią i na zawsze będę nosić ją w sercu. (…) Niech spoczywa w pokoju i całuje czoło duszy, która ma nadejść (…) - napisała. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama