Reklama
placeholder
News

Katy Perry oskarżona o MOLESTOWANIE SEKSUALNE! Szokujący wpis

Katy Perry oskarżona o MOLESTOWANIE SEKSUALNE! Szokujący wpis

Fot. Instagram.com/katyperry

Reklama
Reklama
placeholder

Katy Perry została oskarżona o molestowanie seksualne! Mężczyzna, który twierdzi, że jest ofiarą wokalistki, opublikował na Instagramie szokujący wpis.

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku? >> 

Katy Perry molestowała modela z teledysku?

Model Josh Kloss, który wystąpił w roli ukochanego Katy Perry w teledysku do singla Teenage Dream (2010), twierdzi, że wokalistka go molestowała. Niedawno 34-latek opublikował na Instagramie wpis, w którym bardzo dokładnie opisuje co wydarzyło się między nim a artystką.

(…) Była fajna i miła, ale kiedy w pobliżu znajdowały się inne osoby, stawała się zimna  jak lód. Powiedziała nawet przy całej ekipie, że całowanie mnie jest „obrzydliwe”. Wstydziłem się, ale dawałem z siebie wszystko. – napisał Kloss.

Bella Thorne nakręciła film dla Pornhuba. Nowa ścieżka kariery? >> 

Dalej model przyznał, że po pierwszym dniu pracy nad klipem do Teenage Dream Katy Perry zaprosiła go do klubu ze striptizem, ale odmówił.

Josh Kloss i Katy Perry spotkali się jeszcze na urodzinach stylisty, Johnny’ego Wujka.Tam też miało dojść do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. 

(…) Kiedy się zobaczyliśmy, przytuliliśmy się. Czułem do niej sympatię, jednak kiedy się odwróciłem, żeby przedstawić ją mojej przyjaciółce, zdjęła mi spodnie i bieliznę tak, że cały tłum zobaczył mojego penisa. Czy potraficie sobie wyobrazić jak bardzo czułem się poniżony i zawstydzony? (…)

Justin i Hailey Bieber: drugi ślub nie będzie tak huczny jak zakładano >> 

Katy Perry oskarżona o molestowanie. Co na to wokalistka? 

Model twierdzi, że nie informuje o wszystkim, żeby zdobyć rozgłos. Jedyne czego chce to zwrócić uwagę na problem molestowania, również mężczyzn przez kobiety.

(…) Mówię o tym tylko dlatego, że nasza kultura chce udowodnić, że tylko mężczyźni są perwersyjni. Kobiety są równie obrzydliwe (…) – czytamy.

Meghan i Harry zmienili swoje tytuły książęce. Dlaczego? >> 

Na koniec Josh Kloss zdradził, że praca przy klipie Teenage Dream była dla niego „jednym z najbardziej poniżających zadań jakie kiedykolwiek wykonał”.

Co na to Katy Perry? Do tej pory wokalistka nie odniosła się do zarzutów Josha Klossa.

Myślicie, że artystka mogłaby zrobić coś takiego? Czy model próbuje wykorzystać sławę Katy Perry, żeby było o nim głośno? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama