Reklama
placeholder
News

Justin i Hailey Bieber: drugi ślub nie będzie tak huczny jak zakładano

Justin i Hailey Bieber: drugi ślub nie będzie tak huczny jak zakładano

Fot. Instagram.com/justinbieber

Reklama
Reklama
placeholder

Drugi ślub Justina i Hailey Bieber nie będzie tak huczny jak zakładano. Co już wiemy o ceremonii?

Agnieszka Kaczorowska: imię dziecka już znane! >> 

Justin i Hailey Bieber – ślub

Justin Bieber i Hailey Baldwin zostali mężem i żoną jesienią 2018 roku. Pobrali się w urzędzie stanu cywilnego, ale zapewniali, że chcą wziąć też ślub kościelny. Chociaż ceremonia jest planowana od dawna, za każdym razem coś stawało Justinowi i Hailey na drodze i data drugiego ślubu była kilka razy przekładana. Ostatnio para odłożyła wesele z powodu problemów Justina Biebera ze zdrowiem. Wokalista zmagał się z depresją.

Kiedy tylko Justin Bieber poczuł się lepiej, w mediach znowu pojawiły się informacje na temat jego drugiego ślubu z Hailey. Kilka miesięcy temu mówiło się nawet, że para ustaliła już nową datę ceremonii, która wypada w pierwszą rocznicę ich ślubu cywilnego – 13 września.

Justin Bieber i Hailey znowu o ślubie. Jest nowa data >> 

Portale podają, że drugi ślub Justina i Hailey Bieber rzeczywiście odbędzie się jesienią 2019 roku. Para ma być właśnie na etapie dopinania ostatnich szczegółów tego wielkiego dnia.

Chociaż na początku mówiło się, że drugi ślub i wesele Justina i Hailey Bieber będą naprawdę huczne, wygląda na to, że zakochani zrezygnowali z tego pomysłu. Teraz źródła informują, że Bieberowie zorganizują skromną uroczystość, która odbędzie się tylko w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Sophie Turner pokazała suknię ślubną! Jest przepiękna >> 

Bardzo prawdopodobne, że ślub kościelny państwa Bieber zostanie utrzymany w tajemnicy przed mediami, tak jak zrobili to m.in. Sophie Turner i Joe Jonas. Aktorka i muzyk Jonas Brothers też wzięli dwa śluby - jeden w Las Vegas i drugi, kościelny, we Francji. Obie ceremonie były sekretem, a do internetu trafiło bardzo mało zdjęć ze ślubów pary. 

Myślicie, że Justin i Hailey pochwalą się fotkami z drugiego ślubu? ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama