Reklama
placeholder
News

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku?

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku?

Fot. Instagram.com/revistanovias

Reklama
Reklama
placeholder

Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub jeszcze w tym roku? Mówi się, że para wybrała już datę ślubu i ustaliła szczegóły uroczystości. Co wiemy?

Pink: poród na koncercie! Szokujące zdarzenie >> 

Orlando Bloom i Katy Perry – kiedy ślub?

Orlando Bloom i Katy Perry są razem od 2016 roku. Chociaż ich związek nie zawsze był idealny, to wygląda na to, że Katy i Orlando nie potrafią bez siebie żyć. Po rozstaniu w 2017 roku szybko uznali, że jednak chcą być razem. W Walentynki 2019 Orlando Bloom oświadczył się Katy Perry.

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli” >>

Kiedy Orlando Bloom i Katy Perry wezmą ślub? Podobno data ceremonii jest już ustalona. Jak podają zagraniczne media, Katy i Orlando zostaną mężem i żoną jeszcze w 2019 roku, a dokładnie jesienią. Mówi się też, że aktor i piosenkarka ustalili już szczegóły uroczystości. Według informacji ślub gwiazdorskiej pary nie będzie typowym, tradycyjnym weselem. Przyjęcie ma być oryginalne i utrzymane w nowoczesnym klimacie, a Katy nie będzie miała na sobie białej sukni. 

Kto dostanie zaproszenie na ślub gwiazdorskiej pary? Tego do końca nie wiadomo, ale spekuluje się, że na ślub Katy Perry i Orlando Blooma zostanie zaproszona m.in... Taylor Swift! 

Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?! >> 

Czy rzeczywiście tak będzie dowiemy się w swoim czasie, ale znając szaloną naturę Katy, ta impreza na pewno nie będzie nudna! ;-) 

Kibicujecie im?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama