News

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku?

Katy Perry i Orlando Bloom: ślub jeszcze w tym roku?

Fot. Instagram.com/revistanovias

Katy Perry i Orlando Bloom wezmą ślub jeszcze w tym roku? Mówi się, że para wybrała już datę ślubu i ustaliła szczegóły uroczystości. Co wiemy?

Pink: poród na koncercie! Szokujące zdarzenie >> 

Orlando Bloom i Katy Perry – kiedy ślub?

Orlando Bloom i Katy Perry są razem od 2016 roku. Chociaż ich związek nie zawsze był idealny, to wygląda na to, że Katy i Orlando nie potrafią bez siebie żyć. Po rozstaniu w 2017 roku szybko uznali, że jednak chcą być razem. W Walentynki 2019 Orlando Bloom oświadczył się Katy Perry.

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli” >>

Kiedy Orlando Bloom i Katy Perry wezmą ślub? Podobno data ceremonii jest już ustalona. Jak podają zagraniczne media, Katy i Orlando zostaną mężem i żoną jeszcze w 2019 roku, a dokładnie jesienią. Mówi się też, że aktor i piosenkarka ustalili już szczegóły uroczystości. Według informacji ślub gwiazdorskiej pary nie będzie typowym, tradycyjnym weselem. Przyjęcie ma być oryginalne i utrzymane w nowoczesnym klimacie, a Katy nie będzie miała na sobie białej sukni. 

Kto dostanie zaproszenie na ślub gwiazdorskiej pary? Tego do końca nie wiadomo, ale spekuluje się, że na ślub Katy Perry i Orlando Blooma zostanie zaproszona m.in... Taylor Swift! 

Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?! >> 

Czy rzeczywiście tak będzie dowiemy się w swoim czasie, ale znając szaloną naturę Katy, ta impreza na pewno nie będzie nudna! ;-) 

Kibicujecie im?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

full bloom

Post udostępniony przez KATY PERRY (@katyperry)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

How he looks at her ?? . . . @katyperry @orlandobloom #katycat #katyperry #katyperryorlandobloom

Post udostępniony przez KatyPerry_Epicworld (@katyperry_epicworld)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Orlando Bloom ve Katy Perry. Golden Globe after party'de flörtleşmeleriyle geceye damga vuran isimlerden oldular. Sadece o kadar mı peki benim yazım? Hayır tabii ki. . Bu yıl 73’üncüsü düzenlenen gecenin önce kırmızı halı geçidi, sonra gecenin en iyi giyinen erkekleri ardından Golden Globe after party’den sıcak kareler ve son olarak da adaylar ve kazananların tam listesi huzurlarınızda… niluferden.com. Link profilde:) ????????? Orlando Bloom and Katy Perry. They flirted all night at the Golden Globe after party. My post not at all ofcourse. The the red carpet arrivals, the best dressed men, the picures after party of Golden Globe 2016 and at last nominees and winners complete list will come now. Now on niluferden.com. Link on my profile. Don't forget to select English version. #katyperryorlandobloom #katyperry #orlandobloom #goldenglobe2016 #goldenglobe #2016fashiontrends #2016goldenglobes #goldengloberedcarpet #2016goldengloberedcarpet #goldengloberumors #niluferden

Post udostępniony przez Nilufer Sasmaz (@nilufer_sasmaz)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.