News

Kizo szczerze o relacjach z rodzicami. Nie ma kontaktu z mamą

Kizo szczerze o relacjach z rodzicami. Nie ma kontaktu z mamą

fot. Instagram.com/kizo_wnik_058

Kizo opowiedział o relacjach z rodzicami i wrócił pamięcią do czasów dzieciństwa. Raper przyznał, że od dawna nie ma kontaktu z mamą.

Weronika Rosati miała zagrać w filmie, ale… główny aktor się nie zgodził >>

Kizo był gościem podcastu Wojewódzki Kędzierski, gdzie poruszony został m.in. temat życia prywatnego. 28-latek powiedział, że do momentu, kiedy został nastolatkiem, jego największym oparciem była babcia, Teresa.

To była najbliższa osoba, która mnie wychowywała. Później byłem sam. Byłem dzieciakiem z ulicy, główną moją rodziną byli kumple – mówił Patryk Woziński.

Kizo o rodzicach i trudnych relacjach z mamą

Kizo ujawnił, że ma trudne relacje z mamą i nie dogadują się.

Nie wiem, czy moja mama jest ze mnie dumna. Mamy trudne relacje, nie ma co o tym mówić. Od dawna nie jest nam po drodze, żeby się dogadać. Prędzej czy później pewnie będę chciał to poruszyć i wyjaśnić, ale nie teraz. Z moją matką nie mam kontaktu od dawna. Liczę, że wszystko u niej dobrze – powiedział Kizo w podcaście.

Wyznanie córki Aleca Baldwina i Kim Basinger >>

Kizo dodał, że ojciec jest dumny z jego sukcesów.

Miałem 18 lat, jak z moim ojcem bardzo poprawiły się nasze relacje. Nie pamiętam czasów, kiedy mieszkaliśmy razem. Ojciec jest dumny, to wiem. Byłem młodzieżą, o którą trzeba się martwić, teraz już nie trzeba – stwierdził zawodnik Fame MMA 9.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.