Reklama
placeholder
News

Kizo - wiek, wzrost, partnerka, FAME MMA, kariera, Instagram, piosenki

Kizo - wiek, wzrost, partnerka, FAME MMA, kariera, Instagram, piosenki

fot. Instagram: kizo_wnik_058

Reklama
Reklama
placeholder

Kizo, a właściwie Patryk Woziński, jest popularnym polskim raperem i autorem tekstów, który ma na swoim koncie niejedną platynową płytę oraz liczne współprace z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Co warto o nim wiedzieć?

ReZi - wiek, wzrost, partnerka, YouTube, piosenki, Instagram >>

Kizo - wiek

Kizo urodził się 26 czerwca 1994 roku w Gdańsku. W 2023 skończył 29 lat. 

Kizo - wzrost

Kizo ma 185 cm wzrostu. 

Kizo - partnerka

Nie wiadomo, kim jest partnerka Kizo. Dziewczyna, z którą najprawdopodobniej spotyka się od 2022 roku, ma prywatny profil na Instagramie i nie pokazuje się publicznie u boku rapera. 

Kizo - FAME MMA 

Kizo walczył na gali FAME MMA 4 z Marcinem Makowskim i przegrał w trzeciej rundzie po tym, jak sędzia przerwał pojedynek. W 2021 roku wziął udział w FAME MMA 9. Tym razem zmierzył się w oktagonie z Gabrielem Al-Sulwim i jednogłośną decyzją sędziów również przegrał w trzeciej rundzie. 

Kizo - kariera

Kizo zaczął nagrywać swoje pierwsze piosenki w 2009 roku, kiedy rozpoczął współoracę z wytwórnią Ciemna Strefa. Raper wydał swój debiutancki album, Ortalion, w 2018 roku. Niedługo potem na rynek trafiła jego kolejna płyta, Czempion. Fani Kizo nie musieli długo czekać na jego kolejne projekty. Płyty Pegaz i Złoto i biel trafiły na rynek w 2019 roku, a albumy Posejdon i Jeszcze pięć minut w 2020 i 2021 roku. W 2022 roku Kizo również wydał płytę, która otrzymała tytuł Ostatni taniec. We wrześniu 2023 roku swoją premierę miał najnowszy album rapera, Patocelebryta. Albumy Posejdon i Ostatni taniec otrzymały status platynowej płyty, Jeszcze pięć minut diamentowej płyty, a album Pegaz pokrył się złotem. 

Kizo ma na swoim koncie wiele współprac z polskimi gwiazdami. Raper miał okazję pracować między innymi z Malikiem Montaną, Borixonem, Tymkiem, Kukonem, Margaret i ze Smolastym.

Roksana Węgiel tańczy w staniku na TikToku. Fani podzieleni >>

Kizo - Instagram

Kizo prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @kizo_wnik_058. Obecnie obserwuje go ponad 954 tysięcy internautów. 

Kizo - piosenki

Najpopularniejszym jak dotąd utworem Kizo jest DISNEY. Teledysk do piosenki z płyty Jeszcze pięć minut 10 miesięcy po premierze obejrzało ponad 100 milionów internautów. Klip oraz inne popularne utwory w wykonaniu Kizo znajdziecie poniżej:

Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)

 

Kizo - PRZEZNACZENIE (prod. clearmind x Worek)

 

Kizo ft. Kabe - FUTRO (prod. Hubi x Poly)

 

Kizo ft. Kukon - HAJ (prod. Huby, Xvry)

 

Smolasty & Kizo - Papito

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama