#WaMaMarketing
W dniach 14 marca i 14 czerwca 2023 odbędą się konferencje #WaMaMarketing, realizowane w ramach projektu "Promocja gospodarcza Warmii i Mazur 2020+". Miejscem wydarzenia będą przestrzenie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie, a 4FUN.TV jest patronem wydarzenia. Zapraszamy do strefy muzycznej na trzecim piętrze!
Oba wydarzenia mają charakter niekomercyjny, celem jest wyposażenie uczestników w unikatową, trudno dostępną wiedzę z zakresu nowych technologii, wirtualnej rzeczywistości, social mediów i e-commerce.
Odbiorcami konferencji mają być studenci, przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, przedstawiciele NGO, reprezentaci sektora edukacyjnego, kulturalnego oraz naukowego. Konferencje odbędą się w trybie hybrydowym, co daje możliwość zapoznania się z obradami wszystkim zainteresowanym tematami w sytuacji braku możliwości bezpośredniego uczestnictwa w konferencji.
#WaMaMarketing to źródło najwyższej jakości wiedzy, inspiracji i relacji z obszaru nowych technologii, social mediów, e-commerce oraz wirtualnej rzeczywistości. Spotkacie tu charyzmatycznych mówców, wpływowych liderów, naukowców i międzynarodowych ekspertów, którzy nie przewidują trendów, ale sami je kreują.
Jeśli chcecie
- skutecznie promować swój biznes w Internecie
- poznać metody i narzędzia modelujące customer experience
- wykorzystać możliwości sztucznej inteligencji w marketingu
- zgłębić tajniki konwersacji z AI
- zrozumieć trendy, które kształtują naszą rzeczywistość
to tutaj znajdziecie przestrzeń do zdobycia rzetelnej wiedzy oraz swobodnego networkingu z topowymi prelegentami z kraju i ze świata.
Konferencja #WaMaMarketing 2023 w Olsztynie - prelegenci
Piotr Bucki
Sapiens na zakupach. O tym, jak wybieramy, oceniamy i kupujemy
Architekt, który wybrał projektowanie zdań, a nie budynków. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie „skąd wiem, to co wiem?”
Szkoli m.in. w Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.
Monika Czaplicka
Uwiedź klienta – marketing w social media
Ekspertka z zakresu marketingu w mediach społecznościowych. Z branżą związana od 2006 roku. Autorka książek: „Uwiedź klienta”, „Zarządzanie kryzysem w social media” (PWN) oraz jedna ze współautorek „Biblii e-biznesu II”.
Swoim klientom pomaga zwiększyć sprzedaż, stworzyć strategię komunikacji w sm oraz prowadzić efektywnie profile i lejki sprzedażowe. Skutecznie optymalizuje Facebook i Instagram Ads.Chętnie dzieli się trikami i hackami, dzięki którym pozyskała dla swoich projektów 15 823 klientów w ciągu ostatnich 2 lat.
Michał Sadowski
7 skutecznych praktyk budowy relacji z klientami w mediach społecznościowych
Założyciel Brand24 – narzędzia do monitorowania Internetu i mediów społecznościowych, z którego korzysta ponad 4000 klientów ze 159 krajów, wśród użytkowników jest m.in. Biały Dom.
Michał jest mentorem w nowojorskiej edycji Founder Institute. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards. Autor bestsellerowej książki „Rewolucja Social Media”. Programista, grafik i fotograf. Od 10 lat związany z branżą internetową.
Andreas Ekström
Potęga „&”
Dziennikarz, pisarz i cyfrowy futurysta. Prowadzi szkolenia na temat tego, jak digitalowy świat zmienia życie, biznes i społeczeństwo. Specjalizuje się w socjologii technologii. Autor bestsellerowej książki o Google.
Andreas Ekstrom od najmłodszych lat pasjonuje się dziennikarstwem. Pracował w wielu gazetach, pisał blogi, tworzył podcasty, napisał sześć książek i wygłosił ok. 500 przemówień w ponad dziesięciu krajach, w tym na scenach TEDx. W 2016 roku otrzymał nagrodę Przełomowy Mówca Roku.
Tomasz Gackowski
Biometria i wirtualna rzeczywistość
Dr hab. prof. UW Tomasz Gackowski – medioznawca, historyk, profesor uczelni w Katedrze Komunikacji Społecznej i Public Relations Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW. Kierownik Laboratorium Badań Medioznawczych Uniwersytetu Warszawskiego. Członek rady CBOS, autor kilku książek z zakresu badania wizerunku, komunikacji społecznej oraz komunikacji politycznej. Ekspert w zakresie metodologii badań biometrycznych.
Aleksandra Przegalińska
Sztuczna inteligencja w świecie marketingu
Profesorka Akademii Leona Koźmińskiego, doktorka habilitowana w dziedzinie nauk o zarządzaniu. Doktoryzowała się w zakresie filozofii sztucznej inteligencji w Instytucie Filozofii UW.
Interesuje się rozwojem sztucznej inteligencji, przetwarzaniem języka naturalnego, uczeniem maszynowym, robotami społecznymi i technologiami ubieralnymi.
Tomek Graszewicz
Sztuka konwersacji z AI
Jeden z najbardziej znanych praktyków AI działających w obszarze kreatywnego tworzenia ze Sztuczną Inteligencją. Specjalizuje się w Midjourney, Dall-E 2, programach opartych na GPT-3 (w tym chatGPT) oraz wielu innych rozwiązaniach generative AI. Założyciel społeczności AI wizards, skupionej wokół kreatywnych narzędzi AI. Opracował niespotykany dotąd kompleksowy kurs Midjourney V4.
Daniel Levine
Trendy w marketingu cyfrowym. Prognozowanie i przewidywanie przyszłości w kluczowych dziedzinach
Keynote Speaker z ponad 326 prezentacjami dla ponad 37 branż w 39 krajach. Dyrektor wykonawczy firmy doradczej ds. trendów Avant-Guide Institute.
Na Warmię i Mazury przyleci prosto z Nowego Jorku, by opowiedzieć jak będzie wyglądał świat jutra. Przygotuj się więc na „przedpremierowy” przegląd najbardziej niesamowitych technologii i trendów.
Zapisy na wydarzenie prowadzone są na stronie organizatora.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęły TVP 3 Olsztyn, RMF FM, 4FUN.TV, On-line Marketing, Marketing przy kawie, Dziennik Naukowy.