News

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w więzieniu! Co się stało?

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk w więzieniu! Co się stało?

Fot. Instagram.com/krzysztofdiablowlodarczyk

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk trafił do więzienia! Bokser ma spędzić tam kilka miesięcy. Co się stało?

Szczepienia na COVID: zapisy ruszyły. Kto i gdzie może się rejestrować? >> 

Krzysztof Włodarczyk trafił do więzienia

Jak podają portale, w rozmowie z Super Expressem promotor Krzysztofa Włodarczyka, Andrzej Wasilewski, potwierdził, że pięściarz trafił do więzienia na warszawskim Służewcu. 39-latek złamał sądowy zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi, za co w zakładzie karnym ma spędzić 5 miesięcy. Włodarczyk wyjdzie na wolność prawdopodobnie pod koniec czerwca.

Sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na okres dwóch lat Krzysztof „Diablo” Włodarczyk otrzymał na początku 2018 roku. Sportowiec miał utracić uprawnienia za zbyt dużą ilość punktów karnych.

W 2019 roku pięściarz przyznał, że świadomie prowadzi bez prawa jazdy.

Musiałem jakoś zarabiać. Płacę alimenty na dwójkę dzieci. A jak pan myśli, z czego ja żyję? Tylko z tego co zarobię na ringu? Nie. Ja żyje też z tego, że pojadę gdzieś, gdzie opowiem o sobie, przeprowadzę trening itd. Z takich rzeczy również zarabiam pieniądze – tłumaczył w rozmowie z Faktem.

Syn Maffashion to 'maszynka do zarabiania hajsu'? Blogerka odpowiedziała >>  

W wywiadzie dla WP SportoweFakty Andrzej Wasilewski powiedział, że „Diablo” zamierza ubiegać się o odbywanie przynajmniej części kary w trybie dozoru elektronicznego.

Krzysztof chce poprosić sąd o to, by przynajmniej część kary mógł odbywać w trybie dozoru elektronicznego, co pozwoliłoby mu trenować, zarobkować i tak dalej. Podkreślam, że żadnych nacisków na sąd nie zamierzamy czynić, bo to jest jego absolutnie suwerenna decyzja. Mamy pewną nadzieję i po cichutku na to liczymy, że może w takiej akurat sprawie, przy przedstawieniu sądowi penitencjarnemu wszystkich okoliczności i samego trybu życia Krzysia Włodarczyka, a także jego sytuacji rodzinnej, wydaje się, że jest szansa, by część kary odbył w formie dozoru elektronicznego, czyli obrączki na nodze – cytuje jego wypowiedź portal Onet.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk był posiadaczem pasów mistrzowskich federacji IBF i WBC w wadze junior ciężkiej. W listopadzie 2019 roku stoczył ostatnią, zwycięzką, walkę. Jego przeciwnikiem był Taylor Mabik z Gabonu.

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.