News

Kuba Wojewódzki pozuje... w krzakach marihuany. "Jak ryba w wodzie"

Kuba Wojewódzki pozuje... w krzakach marihuany. "Jak ryba w wodzie"

Fot. Instagram.com/kuba_wojewodzki

Kuba Wojewódzki pozuje… w krzakach marihuany. Takie zdjęcia na jego Instagramie nie są przypadkowe.

Demi Lovato twierdzi, że widziała UFO! Pokazała film >>

Kuba Wojewódzki dobrze wie jak zwrócić na siebie uwagę.  Niedawno dziennikarz wrzucił na Instagram zdjęcia, do których pozuje w krzakach marihuany!

To dlatego jesteś wiecznie młody.

Jak ryba w wodzie.

Niemożliwy – czytamy w komentarzach.

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot - nowy biznes 

Nowymi zdjęciami Kuba Wojewódzki zapowiada konferencję online, na której miały zostać przedstawione szczegóły jego wspólnego projektu z Januszem Palikotem. Spotkanie zaplanowano na 21 października 2020 roku. Podejrzewano, że wspólnie z byłym politykiem, dziennikarz otworzy biznes związany właśnie z konopiami.

Szaleńcy którzy myślą że są w stanie zmienić świat... Zmieniają go – napisał Kuba Wojewódzki pod postem.

Sylwester 2020: kolejna wielka impreza odwołana! Nie będzie zabawy w tym roku? >> 

Zdjęcia, na których widzimy Janusza Palikota i Kubę Wojewódzkiego na tle krzaków konopi znalazły się też na profilu @januszpalikot.

Jak podaje portal Strefa Inwestorów, Janusz Palikot, Kuba Wojewódzki oraz Tomasz Czechowski założyli spółkę Przyjazne Państwo, która będzie zajmować się napojami alkoholowymi oraz bezalkoholowymi z dodatkiem CBD (kannabidiolu).

Konopiom przypisuje się wiele fantastycznych właściwości, między innymi w leczeniu chorób neurologicznych i cywilizacyjnych. Dają też duże możliwości zastosowania w branży spożywczej i napojów. To ogromny potencjał biznesowy, który postanowiliśmy wykorzystać do produkcji między innymi kraftowego piwa – cytuje słowa Janusza Palikota serwis.

Zarówno Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot mają duże doświadczenie w biznesie. Prowadzący program Kuba Wojewódzki jest właścicielem restauracji – Niewinni Czarodzieje. Janusz Palikot natomiast prowadzi firmę z branży alkoholowej - Tenczyńska Okovita.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szaleńcy którzy myślą że są w stanie zmienić świat... Zmieniają go💚 Dziś o 12:00🕛 @januszpalikot @bobmarley

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To dalej my!

Post udostępniony przez Janusz Palikot (@januszpalikot)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quba, JP, Dr Brew

Post udostępniony przez Janusz Palikot (@januszpalikot)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrania się zabraniać. To stare hasło festiwalu w Jarocinie było tak moje i tak wywrotowe jak na tamte czasy że wrosło we mnie na dobre. Do dziś. Zawsze byłem wolnościowcem. Także w mediach. Bo dziennikarstwo to ciekawość drugiego człowieka. Nawet jego upadków. Bo moja wizja dziennikarstwa to ucieczka od najpopularniejszej obecnie emocji społecznej przechadzającej się po naszym kraju. Od pogardy. W humor ironię sarkazm. Dzięki temu gościłem u siebie i Jacka Kurskiego i uczestników Big Brothera i Jerzego Urbana. Bo każdy człowiek jest opowieścią. Czasami straszną nie wartą kontynuancji. Ale jest. Mój program zawsze oparty był na kontrastach. Na polaryzacji i odnajdywaniu emocji niedostępnych w żadnym innym. Na lewo od profanacji na prawo od megalomanii. Zarzucacie Dagmarze przynależne jej dokonania. Wątpliwe moralnie i estetycznie. Pojawiają się słowa sutener i gangster (sutenerka i gangsterka😎) Oceniacie wydźwięk tej rozmowy zanim się ukazała. Przed emisją. Ciekawy stosunek do świata. Szczególnie przy tej ilości sutenerow i gangsterów którzy pojawiają się codziennie w programach informacyjnych. Więcej otwartości i wiatru w głowie. Mniej pryncypialności rodem z TikToka. Wybaczcie ze tak długo. Wasz Jakub🤬

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sobota pracująca. Na szczęście praca jest siedząca...🤭🤔😇 #iwc #portugieser #perpetualcalendar #bizuteriaapart ⌚⌛

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.