News

Demi Lovato twierdzi, że widziała UFO! Pokazała film

Demi Lovato twierdzi, że widziała UFO! Pokazała film

Fot. Instagram.com/ddlovato

Demi Lovato twierdzi, że widziała UFO! Na dowód gwiazda pokazała m.in. film, który miał uwiecznić niezidentyfikowany obiekt latający.

Były Demi Lovato ma obsesję? Pisze do fanów gwiazdy i stalkuje jej rodzinę >> 

Demi Lovato nawiązała kontakt z obcą cywilizacją?

Niedawno Demi Lovato opublikowała post na Instagramie, w którym opisuje spotkanie z obcymi. 28-letnia artystka wrzuciła nawet film i zdjęcia na potwierdzenie swojego doświadczenia. Zostały one zrobione w czasie wycieczki do Parku Narodowego Joshua Tree w Kalifornii. Demi Lovato była tam z przyjaciółmi i dr Stevenem Greerem. Z jego Instagrama możemy dowiedzieć się, że jest „jednym z czołowych autorytetów na świecie w dziedzinie UFO, wywiadu pozaziemskiego i inicjowania pokojowego kontaktu z cywilizacjami pozaziemskimi”.

(…) W ciągu ostatnich kilku miesięcy zgłębiłam naukę o świadomości i doświadczyłam nie tylko spokoju i pogody ducha, jakiego nigdy nie zaznałam, ale byłam także świadkiem najbardziej niewiarygodnie głębokich obserwacji zarówno na niebie, jak i kilka kroków ode mnie. Ta planeta znajduje się na drodze do zniszczenia, ale MY możemy to zmienić razem. Gdybyśmy skłonili 1% populacji do medytacji i nawiązania kontaktu, zmusilibyśmy nasze rządy do uznania prawdy o życiu pozaziemskim wśród nas i do zmiany naszych destrukcyjnych nawyków, które niszczą planetę. To tylko niektóre dowody od gwiazd na pustynnym niebie, których nie można już ignorować i należy je natychmiast udostępnić. – napisała Demi Lovato zachęcając do korzystania z aplikacji, która ma pomóc w kontkaktowaniu się z innymi formami życia.

PS, jeśli to się nie wydarzy za pierwszym razem – próbuj dalej. Mi zajęło to kilka sesji, zanim weszłam na wystarczająco głęboki poziom medytacji i nawiązałam z nimi kontakt! Miłego komunikowania się – dodała.

UFO naprawdę istnieje? Te filmiki mogą być dowodem >> 

Post Demi Lovato wywołał sporo emocji wśród fanów. Wielu z nich bardzo sceptycznie podchodzi do jej teorii.

Co wspólnego ma obca cywilizacja i ratowanie naszej planety? Możesz wyjaśnić?

Demi, kocham Cię, ale to jest szalone i niedorzeczne…

Dlaczego wrzucasz coś takiego ponad 90 milionom ludzi… To dziwne – czytamy w komentarzach.

A Wy myślicie, że UFO istnieje? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The past few days I’ve spent in Joshua Tree with a small group of loved ones and @dr.steven.greer and his CE5 team. Over the past couple months I have dug deep into the science of consciousness and experienced not only peace and serenity like I’ve never known but I also have witnessed the most incredibly profound sightings both in the sky as well as feet away from me. This planet is on a very negative path towards destruction but WE can change that together. If we were to get 1% of the population to meditate and make contact, we would force our governments to acknowledge the truth about extraterrestrial life among us and change our destructive habits destroying our planet. This is just some of the evidence from under the stars in the desert sky that can no longer be ignored and must be shared immediately 💞💫☄️ to make contact yourself you can download the CE5 app and it will teach you the protocols to connect to life form beyond our planet!! (Ps, if it doesn’t happen on the first try - keep trying - it took me several sessions to tap into a deep enough level of meditation to make contact!) Happy communicating 💞🙏🏼

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is me not knowing what to do with my hands ✋🏼🤚🏼😝

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Dear little me, I’m sorry that it took so long but baby your free..” 🥰☺️💖

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦄🦋🧚🏼🌸💖

Post udostępniony przez Demi Lovato (@ddlovato)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.