Reklama
placeholder
News

Singiel BTS w serialu HBO!

Singiel  BTS w serialu HBO!

Fot. Wikimedia Commons/NINE STARS

Reklama
Reklama
placeholder

Singiel BTS w serialu HBO! Kawałek pojawił się w ostatnim odcinku sezonu jednej z produkcji. O jaką piosenkę chodzi? 

Film o BTS: kiedy premiera BRING THE SOUL w Polsce? >> 

Euphoria BTS w serialu HBO

Piosenka Euphoria znalazła się na płycie południowokoreańskiej grupy BTS – Love Yourself: Answer. Na krążku, wydanym w 2018 roku, kawałek wykonuje solowo jeden z członków zespołu – Jungkook. Niedawno singiel Euphoria został wykorzystany w jednym z odcinków serialu HBO o tym samym tytule.

Anna Lewandowska spotkała się z J.Lo! >> 

Widzowie Euphorii mogli usłyszeć piosenkę wykonywaną przez Jungkooka w ostatnim odcinku serialu. Piosenkę wykorzystano w scenie, w której Ethan (Austin Abrams) i Kat (Barbie Ferreira) całują się.

Mówi się, że pomysł na wykorzystanie piosenki zespołu BTS w serialu HBO pojawił się po tym, jak zespół zaczął współpracować z organizacją UNICEF przy projekcie #ENDviolence. Kampania ma przeciwdziałać przemocy w szkołach.

Instagram i WhatsApp zmieniają nazwy! Wiemy dlaczego >> 

Euphoria – serial HBO

Euphoria to amerykański serial, który jest nazywany też dramatem młodzieżowym. W Polsce pierwszy odcinek został wyemitowany 17 czerwcu 2019 roku. Do tej pory wyprodukowano jeden, ośmioodcinkowy sezon serialu Euphoria. Produkcję można oglądać na kanale HBO i platformie HBO GO.

Beata Kozidrak w Orange is the New Black! >> 

O czym jest serial Euphoria? Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie, serial "opowiada o grupie licealistów szukających własnej drogi i tożsamości w skomplikowanym nastoletnim świecie pełnym narkotyków, seksu i traum, w którym ważną rolę odgrywają media społecznościowe, miłość i przyjaźń".

W produkcji występują m.in: Zendaya Maree Stoermer Coleman, Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Austin Abrams i Colman Domingo.

Oglądacie serial Euphoria?

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym co dzieje się w k-popowym świecie, oglądajcie program K-pop Non Stop! Odcinki w każdy czwartek o 11.00 i niedzielę o 9.00 na antenie 4FUN.TV!

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama