News

Kylie Jenner i Travis Scott WZIĘLI ŚLUB? Fani nie mają wątpliwości

Kylie Jenner i Travis Scott WZIĘLI ŚLUB? Fani nie mają wątpliwości

Fot. Instagram.com/kyliejenner

Chociaż nie wróżono im świetlanej przyszłości, Kylie Jenner i Travis Scott są w związku od dłuższego czasu. Doczekali się nawet uroczej córeczki Stormi. Co więcej – wszystko wskazuje na to, że Kylie i Travis są już małżeństwem!

Kylie Jenner zdetronizowana! Królem Instagrama zostało... jajko! >> 

Kylie Jenner i Travis Scott – ślub

Plotki na temat ślubu Kylie Jenner i rapera Travisa Scotta pojawiają się w mediach co jakiś czas. Pytany o ceremonię Scott, w jednym z wywiadów przyznał nawet, że zamierza wkrótce oświadczyć się ukochanej. Fani są jednak pewni, że już od jakiegoś czasu Travis i Kylie są mężem i żoną. 

Kendall Jenner w nowym klipie Fergie >> 

Plotki o sekretnym ślubie podsyca fakt, że Kylie co jakiś czas nazywa ukochanego mężem. Niedawno umieściła na Instagramie zdjęcie, pod którym robi to po raz kolejny. Podpis pod fotografią jest co prawda po hiszpańsku, ale fani szybko rozszyfrowali, jak brzmi.

Tęsknię za moim mężem – napisała gwiazda.

Natychmiast pod postem pojawiły się głosy, że Kylie jest już po ślubie. Celebrytka jednak nadal nie odniosła się do tych spekulacji.

Być może na razie Kylie tylko pieszczotliwie nazywa Travisa mężem, ale zagraniczne media donoszą, że już niedługo zobaczymy u Kylie filmik z zaręczyn i ślubu z raperem. 

Myślicie, że Kylie Jenner i Travis Scott naprawdę już się pobrali? 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj