Reklama
placeholder
News

Liam Payne i Naomi Campbell nie są już razem! Wokalista szybko się pocieszył

Liam Payne i Naomi Campbell nie są już razem! Wokalista szybko się pocieszył

Fot. Instagram.com

Reklama
Reklama
placeholder

Liam Payne i Naomi Campbell nie są już parą. Wokalista chyba nie potrafi być singlem, bo już chwilę po zerwaniu widziano go w towarzystwie tajemniczej blondynki.

Liam Payne spotyka się z dużo starszą modelką? Byli na randce >> 

Liam Payne i Naomi Campbell zerwali

Plotki o tym, że Liam Payne spotyka się z dużo starszą modelką pojawiły się pod koniec stycznia 2019 roku. Para miała ze sobą flirtować na Instagramie, a za jakiś czas spędzić miłe chwile na koncercie Davido Adeleke, który odbył się w londyńskiej o2 Arenie. Oficjalnie jednak ani Campbell, ani Payne nie potwierdzili swojego romansu, nie obnosili się też z uczuciami.

Wygląda na to, że chemia między nimi się wypaliła. 48-letnia Naomi Campbell miała niedawno rzucić młodszego o 23 lata muzyka. Powód? Jak podają zagraniczne media, modelka miała po prostu „znudzić się Liamem”.

Coachella 2019: kto dał najlepsze show? >> 

Członek One Direction chyba nie przeżywa już rozstania. Muzyk bawił się na festiwalu Coachella w Kalifornii. Podczas pierwszego weekendu imprezy widziano go w towarzystwie blondynki ubranej tylko w bieliznę, top i skórzaną kurtkę.

Czy to nowa dziewczyna Liama Payne’a? Być może tak, ale bardziej prawdopodobne jest, że po prostu dobrze bawili się na festiwalu.

Co myślicie?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama