News

Lil Masti będzie walczyć w federacji Malika Montany! HIGH League to konkurencja Fame MMA?

Lil Masti będzie walczyć w federacji Malika Montany! HIGH League to konkurencja Fame MMA?

Fot. Instagram.com/lilmasti

Lil Masti będzie walczyć w federacji Malika Montany! To już pewne. HIGH League to konkurencja Fame MMA?

Lil Masti pozwała FAME MMA! „Sprawy zaszły za daleko” >> 

Na początku lutego 2021 roku głośno było o tym, że Lil Masti została pozbawiona mistrzowskiego pasa Fame MMA. Poinformowano, że zawodniczka odrzuciła propozycję finansową obrony tytułu.

Aniela Bogusz zapewniła, że próbowała dogadać się z federacją i ma na to dowody. Stwierdziła, że pas mistrzowski został jej celowo odebrany.

Na początku marca mówiło się o tym, że swoją organizację MMA założył Malik Montana. Jedną z osób, które zaproszono do udziału w walce ma być Daniel Martyniuk.

Lil Masti zawodniczką federacji Malika Montany

Niedawno Lil Masti oficjalnie ogłosiła, że podpisała kontrakt z HIGH League, którą założył właśnie raper.

(…) Rozpoczynam nową przygodę freak fight mma u @donmalikmontana w @highleague_official. Jaram się. Z kim widzicie mnie w oktagonie? – napisała na Instagramie.

Pudelek.pl donosił, że za udział w HIGH League LIl Masti otrzyma blisko milion złotych.

Osobiście zadzwonił do Lil Masti z propozycją, a była ona na tyle korzystna, że rozmowy przebiegły bez problemów i kontrakt udało się podpisać bardzo szybko – podawał portal powołując się na „źródło” z otoczenia Anieli Bogusz.

Kiedy redakcja serwisu poprosiła Lil Masti o komentarz, ta powiedziała:

Jeśli chodzi o High League, to jestem pewna, że będzie to największa i prawdopodobnie jedyna realna konkurencja dla FAME. Znam nazwiska, jakie są zakontraktowane, wiem, kto stoi za organizacją i jakimi budżetami i zapleczem dysponują, wiec to się nie może nie udać. Cieszę się, że od dziś oficjalnie pracuję z ekipą takich profesjonalistów! Wyczekujcie mojej pierwszej walki dla High jeszcze w tym półroczu. Jeśli chodzi o przeciwniczki, to jestem otwarta na każdą propozycję. W moim przypadku jest duży problem ze znalezieniem osoby, która chciałaby ze mną walczyć. Niestety, większość dziewczyn odmawia walk ze mną, bo wiedzą, jaki poziom reprezentuję. Mimo wszystko, jeśli jest jakaś chętna kobieta do wejścia ze mną do oktagonu - zapraszam. Jestem w ciągłych treningach i mogę walczyć nawet za tydzień.

Daniel Martyniuk zawodnikiem MMA?! Nowa organizacja „wchodzi na ring” >> 

Przypomnijmy, że kiedy pojawiły się informacje o federacji Malika Montany (która pierwotnie miała nazywać się Hype MMA), mówiło się też o nowym tworze Fame MMA, Hype, powered by Fame.

W jednym z wywiadów Wojtek Gola ujawnił, że pomysł na nową organizację pojawił się w 2019 roku i podkreślił, że projekt jest zupełnie inny od tego Malika Montany. Sugerowano, że Malik Montana „chciał nieczysto wypromować swoją federację, a nawet próbował podkupić zawodników Fame”.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.