News

Luke Perry: ostatnia wola aktora Was zaskoczy. Nietypowy pogrzeb

Luke Perry: ostatnia wola aktora Was zaskoczy. Nietypowy pogrzeb

fot. Flickr.com/Gage Skidmore

Pogrzeb Luke’a Perry’ego był nietypowy. Wszystko za sprawą oryginalnej ostatniej woli aktora. Zaskoczeni?

Luke Perry nie żyje. Miał 52 lata >> 

Luke Perry został pochowany w garniturze z grzybów

Luke Perry zmarł 4 marca 2019 roku. Aktor znany m.in. z ról Dylana w Beverly Hills 90210 i Freda Andrewsa w produkcji Riverdale miał 52 lata. Przyczyną śmierci był rozległy udar mózgu. Aktor został pochowany w The Infinity Burial Suit, czyli specjalnym garniturze z grzybów, który usuwa z ciała toksyny, ułatwia jego rozkład i tworzy z niego ekologiczny kompost.

Znany DJ nie żyje. Drastyczna śmierć w hotelu >

O ostatniej woli Luke’a Perry’ego poinformowała na Instagramie córka artysty – Sophie Perry:

W grudniu pojechałem do San Francisco z dwoma najlepszymi przyjaciółmi. (…) Zrobiłam to zdjęcie, bo pomyślałam: „Cholera, te grzyby są piękne”. Teraz grzyby mają dla mnie zupełnie nowe znaczenie. Wszystko co powiem nie odda geniuszu stroju do pochówku z grzybów, ale zasadniczo jest to przyjazna dla środowiska opcja pochówku. (…) Mój tata to odkrył i był tym tak podekscytowany jak nigdy wcześniej. Został pochowany w tym garniturze, to było jedno z jego ostatecznych życzeń. Jest to naprawdę piękna rzecz dla tej pięknej planety i chcę się nią podzielić z wami wszystkimi – napisała Sophie na Instagramie.

Louis Tomlinson zmienia styl muzyczny. To przez śmierć siostry >> 

Garnitur z grzybów – co to jest?

The Infinity Burial Suit, czyli garnitur z grzybów wymyśliła Jae Rhim Lee. Aktywistka przez stworzenie projektu chce przeciwdziałać niszczeniu planety przez człowieka, które dzieje się nawet po jego śmierci.

(…) W ciele człowieka znajduje się 219 toksycznych substancji. Jesteśmy ofiarami zanieczyszczeń środowiska, ale też za nie odpowiadamy. Toksyny, które mamy w sobie wracają do natury, a obecny sposób pochówku tylko pogarsza sytuację – mówiła Jae Rhim Lee podczas jednego z wystąpień.

Ile kosztuje ekologiczny garnitur z grzybów? Cena takiego nietypowego stroju wynosi około 5,5 tysiąca złotych.

Myślicie, że taki garnitur to dobry pomysł?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?In December I went to San Francisco with two of my best friends. One of them, had never never been to California, so we went to show him the Redwoods. I took this picture while we were there, because i thought, “damn, those mushrooms are beautiful.” Now, mushrooms hold an entirely new meaning for me. Any explanation i give will not do justice to the genius that is the mushroom burial suit, but it is essentially an eco friendly burial option via mushrooms. All i can say is that you should all look into them at coeio.com or just by googling “mushroom burial suit” . My dad discovered it, and was more excited by this than I have ever seen him. He was buried in this suit, one of his final wishes. They are truly a beautiful thing for this beautiful planet, and I want to share it with all of you.

Post udostępniony przez Sophie Perry (@lemonperry)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hope you all have a great weekend ❤️ #lukeperry

Post udostępniony przez ❤️ Luke Perry Fanpage ❤️ (@lukeperrydaily)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj