Reklama
placeholder
News

Maja Krzyżewska dostały rady od Sary James przed Eurowizją Junior

Maja Krzyżewska dostały rady od Sary James przed Eurowizją Junior

fot. instagram.com/sara_james_music / fot. instagram.com/majakrzyzewska.official

Reklama
Reklama
placeholder

Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polskę podczas finału konkursu Eurowizji Junior 2023. Dziewczyna ma 12 lat i pochodzi z Szeszupki, niewielkiej wioski na Suwalszczyźnie. Występowanie przed liczną publicznością w Nicei u niejednego mogłoby wywołać stres, choć Maja swoją przygodę z występami scenicznymi zaczęła już w wieku 4 lat. Na szczęście z pomocą przyszła jej koleżanka po fachu, weteranka konkursów dziecięcych – Sara Egwu James.

Sara James i Szczyl razem! Piosenka Dziś mnie mija cały świat ma zadatki na hit! >>

Sara James radzi Mai Krzyżewskiej

Sara James wygrała 4. edycję programu The Voice Kids, a następnie reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior 2021. Dla Polaków Eurowizja Junior ma szczególne znaczenie, bowiem nasze reprezentantki osiągają naprawdę wysokie miejsca. W 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel, rok później jej sukces powtórzyła Viki Gabor, a dwa lata po Viki Sara James zdobyła 2. miejsce. 

Maja ma więc naprawdę wysoko postawioną poprzeczkę, choć bez wątpienia można uznać, że już samo dostanie się do finału konkursu, świadczy o nieprzeciętnym talencie dziewczyny. W wywiadach nasza reprezentantka jest zawsze pogodna i nie widać po niej zdenerwowania, lecz finał konkursu jeszcze przed nami. Jak powiedziała Maja w wywiadzie dla Faktu, kilka cennych rad miała dla niej Sara James.

Eurowizja Junior 2023: głosowanie. Jak oddać głos na Polskę i Maję Krzyżewską lub innego faworyta? >>

Co Sara James powiedziała Mai Krzyżewskiej?

Maja przyznała, że ujmuje ją osobowość i charyzma Sary, a także oczywiście głos. Natomiast Sara poleciła Mai, by ta nawiązywała znajomości i nie przejmowała się krytyką.

My ze swojej strony przychylamy się do tych rad i trzymamy kciuki, by udział w konkursie Eurowizji Junior 2023 był dla Mai początkiem wspaniałej kariery.


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama