Reklama
placeholder
News

Maluma w końcu w Polsce! Data, bilety, miejsce

Maluma w końcu w Polsce! Data, bilety, miejsce

Fot. Instagram.com/maluma

Reklama
Reklama
placeholder

To prawdziwa niespodzianka dla fanów Malumy! Latynoski przystojniak już wkrótce przyjedzie do Polski i zaśpiewa na żywo swoje największe hity! Wiemy, gdzie i kiedy wystąpi. 

Shakira i Maluma w zmysłowym teledysku! >> 

Maluma – kto to jest?

Maluma to obecnie jeden z najbardziej popularnych wokalistów na świecie. Jest jedynym artystą, który może pochwalić się aż sześcioma teledyskami, które znalazły się na liście top 50 w serwisie YouTube, a każdy z jego singli cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, w końcu fan club Kolumbijczyka liczy co najmniej 65 milionów osób! (Tylu użytkowników obserwuje jego konta w social mediach).

25-latek został również laureatem prestiżowych Latin Grammy oraz Latin American Music Awards. Wielokrotnie nominowano go także do innych nagród muzycznych, m.in. Billboard Music Awards i MTV Europe Music Awards. W 2018 roku wydał swój trzeci studyjny album – F.A.M.E.

Koncerty w Polsce 2019: lista aktualizowana >> 

Maluma – koncert w Polsce, bilety

Maluma wystąpi w Polsce w 2019 wystąpi w ramach trasy, promującej ostatni krążek artysty. Koncert odbędzie się już 27 czerwca 2019 roku w gdańskiej Ergo Arenie. Sprzedaż biletów ruszyła 7 lutego 2019 roku.

Wybieracie się na koncert Malumy? 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama