Reklama
placeholder
News

Maluma po raz pierwszy zostanie ojcem! Ogłosił to w teledysku

Maluma po raz pierwszy zostanie ojcem! Ogłosił to w teledysku

fot. Instagram: @maluma

Reklama
Reklama
placeholder

Maluma i jego partnerka Susana Gomez spodziewają się pierwszego dziecka! Artysta ogłosił radosną nowinę w swoim najnowszym teledysku.

Maluma jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów latynoamerykańskich, który na swoim koncie ma wiele hitowych utworów (takich jak Corazon, 11 PM czy Felices los 4) oraz 6 albumów studyjnych. Wokalista w 2020 roku wystąpił w Krakowie. W 2022 i 2023 roku również miał odwiedzić Polskę, jednak kolejny koncert w Krakowie został odwołany, podobnie jak Trapeton Summer Bash w Gdańsku. Maluma niedawno podzielił się teledyskiem do swojej najnowszej piosenki. Za jego sprawą przekazał fanom, że po raz pierwszy zostanie ojcem. 

Billie Eilish ma nowy, duży tatuaż na plecach. Co przedstawia? >>

Maluma zostanie ojcem!

W piątek 20 października 2023 roku Maluma podzielił się teledyskiem do piosenki pod tytułem Procura. Pojawiły się w nim jak dotąd niewidziane filmiki z prywatnego życia wokalisty i jego partnerki. Procura opowiada historię ich miłości. Pod koniec teledysku można zobaczyć fragmenty z badania USG. Maluma i jego partnerka dowiedzieli się, że będą mieli córeczkę. Para poinformowała, że mają zamiar dać jej na imię Paris.

Sylwia Przybysz: fani porównują ją do… Shakiry. Chodzi o jej nowe zdjęcie >>

Maluma potwierdził, że zostanie ojcem, w jednym z wpisów na swoim profilu na Instagramie:

Wciąż brak nam słów na miłości, jaką otrzymaliśmy na wieść, że po raz pierwszy zostaniemy rodzicami🥹. Nasza córeczka w brzuszku rośnie bardzo szybko, a my nie możemy się doczekać, aż ją poznamy i weźmiemy na ręce ❤️. Muzyka zawsze była obecna w moim życiu. To zawsze był dla mnie najlepszy rodzaj komunikacji i w tym przypadku nie było wyjątku. Chcieliśmy podzielić się z wami filmem, który opowiada trochę o naszej historii i tym, jak tu dotarliśmy!! Pozostaje tylko powiedzieć DZIĘKUJĘ wszystkim osobom zaangażowanym w tę podróż, w tym naszym przyjaciołom i rodzinie... To [muzyka] jest i na zawsze będzie MOIM NAJWIĘKSZYM MARZENIEM (to z niej wzięło się prawdziwe Maluma Baby 💘🥹)

Maluma - Procura: teledysk 

Teledysk do piosenki Procura możecie zobaczyć poniżej:

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama