Reklama
placeholder
News

Madonna i Maluma zszokowali fanów. Zobacz MEDELLIN

Madonna i Maluma zszokowali fanów. Zobacz MEDELLIN

fot. YouTube.com/Madonna

Reklama
Reklama
placeholder

Madonna i Maluma nagrali wspólną piosenkę! Kawałek Medellin jest zapowiedzią najnowszej płyty Królowej Pop, którą artystka nagrała po kilku latach przerwy. Posłuchajcie jak brzmi w duecie z Malumą. 

Eurowizja 2019: Madonna w finale! To już pewne >> 

Madonna i Maluma – wspólna piosenka Madellin

Ostatni album Madonny – Rebel Heart – ukazał się na rynku w 2015 roku. Po 4 latach artystka zapowiedziała nowy krążek, który ma być początkiem nowego etapu w jej karierze. Pierwszy singiel, który będzie promował płytę Królowa Pop nagrała z Kolumbijczykiem Malumą. Audio ich wspólnego singla pojawiło się w sieci 17 kwietnia 2019 roku. 

Od 24 kwietnia w sieci można oglądać teledysk do Medellin. Fani są nieco zszokowani, bo artyści nie szczędzą sobie czułości w klipie. Nie zabrakło również... lizania stóp.

Co wiemy o płycie Madonny - Madame X? Wokalistka zdradziła, że tytuł wziął się od jej nowego alter ego. Madame X ma wiele wcieleń. Jest m.in. agentką, podróżniczką, instruktorką tańca, nauczycielką, amazonką i studentką. Jej cel jest jeden - walka o wolność. 

Maluma w końcu w Polsce! Data, bilety, miejsce >> 

Kiedy premiera nowej płyty Madonny? Krążek ma pojawić się 14 czerwca 2019 roku. 

Wszystkim fanom Malumy przypominamy, że wokalista zagra w Polsce 27 czerwca 2019 roku w gdańskiej Ergo Arenie.

Co powiecie na TAKI duet?

Medellin Madonny i Malumy zobaczycie premierowo w programie Hot&Fresh w poniedziałek 29 kwietnia - bądźcie z nami od 18:00!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama