Reklama
placeholder
News

Marcin Dubiel oświadczył się Lexy! Myślała, że to żart

Marcin Dubiel oświadczył się Lexy! Myślała, że to żart

Fot. Instagram.com/marcindubiel

Reklama
Reklama
placeholder

Marcin Dubiel oświadczył się Lexy Chaplin, a ona myślała, że to żart. Byli członkowie Teamu X nagrali film, w którym opowiedzieli o swojej relacji.

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin byli parą! Ogłosili rozstanie >> 

Marcin Dubiel i Lexy rozstali się w marcu 2021 roku, po trzech miesiącach związku. Zerwali ze sobą kontakt, jednak od jakiegoś czasu znowu można zobaczyć ich razem. Lexy wspierała Marcina na gali Fame MMA.

Internauci zaczęli podejrzewać, że Marcin Dubiel i Lexy Chaplin znowu są parą. Niedawno influencerzy nagrali wspólny filmik, w którym powiedzieli co naprawdę ich łączy.

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin o swojej relacji

Krótko po rozstaniu z Lexy, Marcin Dubiel wyjechał do Meksyku, gdzie była dziewczyna, z którą youtuber się wtedy spotykał.

W czasie kiedy Marcin był za granicą, Lexy miała urodziny. 25-latek poprosił kolegę, żeby przekazał jej z tej okazji prezent. Marcin Dubiel powiedział, że „uświadomił sobie, że kocha Lexy”.

Po powrocie do Polski Marcin Dubiel odwiedził swoją byłą dziewczynę. Lexy przyznała, że na to czekała, ale była bardzo zaskoczona.

Justin Bieber jest zdecydowany na starania o dziecko. Zapowiedział kiedy zacznie >> 

Po tym spotkaniu Marcin Dubiel zobaczył się ze swoim znajomym.

(…) Zacząłem szlochać, że tego się już nie da naprawić, że ja nie wiem co mam zrobić, najchętniej to ja bym się teraz oświadczył. Mateusz poszedł do pokoju obok i wrócił z pierścionkiem – relacjonował influencer.

Marcin Dubiel oświadczył się Lexy

O 1.00 w nocy Marcin Dubiel wrócił do swojej byłej dziewczyny i postanowił poprosić ją o rękę. Oświadczył się na klatce schodowej. Lexy powiedziała, że Marcin dziwnie się zachowywał. Była pewna, że zaraz ją pocałuje. Mówiła: 

(…) I nagle, jak  w filmie, Marcin schodzi na jedno kolano i wyciąga pierścionek.

A pamiętasz co ja powiedziałem? (…) To było najmniej romantyczne. Ja uklęknąłem z tym pierścionkiem, powiedziałem: „Kocham Cię, ku**a, wyjdź za mnie” – dodał Marcin.

Lexy była pewna, że to żart. Powiedziała „nie” i nie przyjęła pierścionka.

Blanka Lipińska – nowy erotyk będzie o Baronie? 'Wszystkie moje historie napisało życie' >> 

Marcin Dubiel i Lexy są razem? 

W filmiku, który pojawił się na YouTube Marcin Dubiel stwierdził, że Lexy „postawiła granice” i powiedziała, że mogą się przyjaźnić.

Tylko, że ja tę granicę trochę cały czas przekraczałem – słyszymy.

To co my chcemy powiedzieć to to, że w żaden sposób nie staramy się manipulować ludźmi. (…) – zapewnił Marcin Dubiel.

(…) Nie wiecie na przykład, że Marcin o trzech miesięcy, co niedzielę, ze mną chodzi do kościoła. (…) Marcin jest najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wyobrazić. (…) Jesteś bardzo, bardzo ważny dla mnie, Marcin. Ja boję się związku z Tobą, bo wiem, że to już nie wyszło nam i podoba mi się to, że teraz nam fajnie idzie i nie chcę tego psuć. (…) Nie jesteśmy na razie w związku – wyjaśniła Lexy.

Sandra Kubicka i Baron są razem?! Muzyk podobno 'nie chce ujawniać związku' >>

Wiemy, że mamy na tyle publiczne życie, że jeśli dojdzie do tego, ze będziemy razem, to będziemy musieli o tym powiedzieć, natomiast to jeszcze nie jest ten moment – zakończył Marcin.

Marcin Dubiel: jakie zdjęcie Lexy pokazał na InstaStory?

Lawinę komentarzy wywołało zdjęcie Lexy, które Marcin Dubiel pokazał przypadkowo na Instagramie.

Marcin jest superromantyczny. Marcin chciał zrobić zdjęcie, żebym rano wstała i zobaczyła i miała dobry humor, ale niestety wrzucił to na Story, dosłownie na kilka sekund.

Julia Wieniawa wspomina związek z Baronem. Nazywa go 'pomyłką' >>

Pod zdjęciem śpiącej Lexy Marcin Dubiel napisał:

Nie chcę Cię budzić, ale chcę Ci powiedzieć, że Cię kocham, więc piszę to tutaj.

Trzymacie za nich kciuki?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama