News

Marcin Dubiel o swoim związku i rozdawaniu pieniędzy bezdomnym

Marcin Dubiel o swoim związku i rozdawaniu pieniędzy bezdomnym

fot. materiały własne

YouTuber Marcin Dubiel jest niekwestionowaną gwiazdą polskiego YouTube’a. Marcin na swoim koncie ma ponad milion (!) subskrybentów. Jego filmiki ogląda średnio aż 3 miliony (!) osób.

Marcin Dubiel będzie kolejnym gościem Damiana Michałowskiego w programie Wielka Wylewka i znajdzie się pod ostrzałem (często bardzo dziwnych) pytań.

Zasady są takie – oprócz tego, że Damian Michałowski zadaje swoim gościom przeróżne pytania i próbuje się dowiedzieć czegoś o ich planach i projektach, podczas rozmowy trwa także pojedynek na papier, nożyce, kamień! Kto przegra, ten oblewa przeciwnika przeróżnymi cieczami. Może być to woda, ale może być też szampan ;) Ten, kto wygrywa, otrzymuje na koniec PUCHAR ZWYCIĘZCY i możliwość obsypania przeciwnika mąką lub w tym przypadku... pierzem!

Który z panów oberwie mocniej? ?

W programie dowiemy się m.in. co dalej ze związkiem Marcina Dubiela i… czy jego dziewczyna (a może już była dziewczyna?) jest w ciąży!

Wielka Wylewka z Marcinem Dubielem już w najbliższą niedzielę 6 stycznia o 20:00 w 4FUN.TV!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.