Reklama
placeholder
News

Natalia Janoszek o Bollywood, najdziwniejszych akcjach na wyborach Miss i hotelu dla...swingersów

Natalia Janoszek o Bollywood, najdziwniejszych akcjach na wyborach Miss i hotelu dla...swingersów

materiały własne

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Janoszek była gościem Damiana Michałowskiego w ostatnim odcinku Wielkiej Wylewki! Kto tym razem otrzymał Puchar Zwycięzcy? Musicie to zobaczyć!

Natalia Janoszek – kim jest?

Natalia Janoszek jest aktorką i modelką. Wielokrotnie brała udział w konkursach piękności na całym świecie. W 2009 roku pierwszy raz reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze, a w 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii. Tam otrzymała nagrodę specjalną od jury. W 2013 roku natomiast dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach .

Mało kto wie, że od dziecka była związana z zespołem pieśni i tańca. To z nim przez 10 lat reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali tańca na całym świecie. Jako aktorka zadebiutowała w produkcji Bollywood "Dreamz" W 2014 roku wystąpiła natomiast w amerykańskim dokumencie "The Green Fairy".

Natalia Janoszek w Wielkiej Wylewce

Najpiękniejsza Polka w Hollywood opowiedziała nam o najdziwniejszych sytuacjach, które widziała na wyborach Miss, o tym, jak trafiła do Bollywood i jak to się stało, że nocowała w hotelu dla...swingersów :D Dowiecie się też najważniejszego - na kim tym razem wylądował sok pomidorowy? Obejrzyjcie wywiad i się przekonajcie!

Wielka Wylewka w 4FUN.TV

Premiera: Sobota 19.00

Powtórki: Poniedziałek 10.00, Środa 21.00, Piątek 12.00

RUNDA 1

 

RUNDA 2

 

RUNDA 3

 

RUNDA 4

 

RUNDA 5

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama