Reklama
placeholder
News

Mamona Republiki w nowej wersji – Margaret i Włodi zrobili cover hitu

fot. YouTube.com/Gaja Hornby Records

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret  i Włodi nagrali swoją wersję Mamony zespołu Republika. Jak słynny numer brzmi w takiej odsłonie? Musicie posłuchać!

Margaret opowiada smutną historię. Posłuchajcie singla Niespokojne Morze >> 

Singiel Mamona, napisany przez Grzegorza Ciechowskiego i Zbigniewa Krzywańskiego, należy do największych przebojów Republiki. Grupa powstała w 1981 roku.

Margaret i Włodi – Mamona: cover

Piosenkę Mamona Republiki, która pochodzi z wydanego w 1998 roku albumu Masakra, wzięli na tapet Margaret oraz Włodi. Artyści jakiś czas temu zaprezentowali słuchaczom swoją interpretację. 

Podjęłam zrobienia się tego coveru w ramach Gali Fryderyków w 2021 roku. Na tej gali poznałam się również z Włodim, z którym, mimo że teoretycznie pochodzimy z dwóch różnych światów, bardzo szybko skumaliśmy się muzycznie – opowiada Margaret, która po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najciekawszych i najbardziej wszechstronnych artystek polskiej sceny muzycznej.

Doda – nowa płyta Aquaria to rozliczenie z demonami. Kiedy premiera? [TRACKLISTA] >> 

Od czasu wspomnianej gali, wielu fanów upominało się o cover. Doczekali się! Singiel Mamona w wykonaniu Margaret i Włodiego jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Która wersja jest Waszym numerem jeden?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama