News

Marianna Schreiber nago na Instagramie. Żona ministra szokuje zdjęciem [18+]

Marianna Schreiber nago na Instagramie. Żona ministra szokuje zdjęciem [18+]

fot. Instagram.com/marysiaschreiber

Marianna Schreiber pokazała nagie zdjęcie na Instagrmie. Żona ministra deklaruje, że nie boi się hejtu.

Top Model 10: żona ministra zgłosiła się do programu bez jego wiedzy. Kim jest Marianna Schreiber? >> 

Marianna Schreiber – mąż, Top Model 10

Marianna Schreiber wzięła udział w castingach do 10. edycji programu Top Model. 28-latka przyszła na eliminacje sama, w tajemnicy przed mężem.

Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Żonie ministra nie wypada robić takich rzeczy. Nie wiem, może się rozwiedzie ze mną – mówiła. 

Mąż Marianny Schreiber to minister Łukasz Paweł Schreiber. Jest przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz sekretarzem Rady Ministrów, posłem Prawa i Sprawiedliwości.

Łukasz Schreiber i Marianna Schreiber mają córkę Patrycję. Dziewczynka ma 6 lat.

Twitter ze zmianami. Opłata za treści i blokowanie agresywnych użytkowników >> 

Marianna Schreiber dostała się do etapu bootcamp. Jak sama mówiła, zdecydowała się na udział w Top Model, bo chciała zrobić coś dla siebie.

Marianna Schreiber – wpis o LGBT, komentarz

Marianna Schreiber jest magistrem pedagogiki, przyszłą doktorantką, nauczycielką i terapeutką. Po udziale w show dla modeli, w komentarzach na Instagramie, internauci przypominają post, które Marianna Schreiber opublikowała na Twitterze w 2018 roku. Zdjęcie z dziewczyną, która trzyma tęczową torebkę podpisała:

Won z mojego miasta.

Jakiś czas później wpis zniknął. W rozmowie z portalem polsatnews minister Schreiber skomentował post żony:

To jest dla mnie bardzo przykra sprawa. Moja żona to napisała, już przeprosiła. Ja również kieruję słowa ubolewania, zwłaszcza w stosunku do tej kobiety ze zdjęcia.

Britney Spears: ojciec wokalistki chce 2 miliony za 'wolność' dla artystki >> 

Marianna Schreiber twierdzi, że całkowicie odcina się od polityki. Niedawno wydała oświadczenie, w którym odnosi się do tweeta sprzed 3 lat.

W 2018 roku… byłam młodą mamą, która chciała przeciwstawiać się wszystkiemu... temu, że miałam za mało męża w domu, że byłam sama… że wiele razy było mi ciężko, że nikt mnie nie słuchał... że nikt, nigdy nie rozmawiał ze mną o seksualności. Chyba, jak każdy młody człowiek (w wieku nastoletnim) szukałam swoich zainteresowań obiektem seksualnym. Przeżywałam większe i mniejsze miłości… nie tylko z mężczyznami (…). W odwecie za to, że ta polityka była mi tak nieprzychylna, bo poróżniła wszystkie bliskie mi osoby i niszczyła mnie od środka... wtedy, tego dnia, gdy coś we mnie pękło - napisałam tweeta, choć myślałam zupełnie inaczej. (…) Emocje wzięły górę, tak bardzo STRASZNIE wtedy się zachowałam i wiem o tym. Wielokrotnie chciałam do tego wracać, chciałam to wyjaśniać, ale MUSIAŁAM milczeć. Czasami lepiej jest przepraszać ze szczerego serca niż przepraszać, bo się musi – czytamy. Cały wpis Marianny Schreiber znajdziecie niżej.

Michał Szpak jak Natalia Balicka? Założył bluzkę z ptakiem >>

Marianna Schreiber nago

Żona ministra znowu zwróciła na siebie uwagę, publikując w internecie akt. Nagie zdjęcie wykonał Jarosław Kisiel.

Dziękuje Ci za wspaniałe wsparcie i profesjonalne podejście. Jesteś niezastąpiony #niebojesiehejtu #zdjęcie #sesjazdjęciowa #bodyart #bodypositive – podpisała odważny post Marianna Schreiber. 

Łukasz Schreiber nie komentuje działań żony.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.