News

Marianna Schreiber, żona ministra, tak pożegnała się z Top Model

Marianna Schreiber, żona ministra, tak pożegnała się z Top Model

fot.Instagram.com/marysiaschreiber

Marianna Schreiber zasłynęła jako uczestniczka 10. edycji programu Top Model. Żona ministra pożegnała się z show.  

Top Model 10: żona ministra zgłosiła się do programu bez jego wiedzy. Kim jest Marianna Schreiber? >> 

Marianna Schreiber – Top Model

Żona ministra Łukasza Szchreibera wzięła udział w eliminacjach do Top Model. Jak mówiła na castingach, zgłosiła się do show w tajemnicy. Tłumaczyła, ze udział w takim formacie prawdopodobnie „przeczy jego spojrzeniu na obraz rodziny”.

Przypomnijmy, że minister Łukasz Paweł Schreiber jest przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów oraz sekretarzem Rady Ministrów, posłem Prawa i Sprawiedliwości.

Udział żony polityka w programie dla modeli wzbudził kontrowersje. Marianna Schreiber spotkała się z krytyką m.in. za wpis, który opublikowała na Twitterze w 2018 roku. Post dotyczył zdjęcia dziewczyny z tęczową torebką.

Po tym jak wyemitowano 1. odcinek Top Model 10, Marianna Schreiber szokowała odważnymi zdjęciami na Instagramie.

Marianna Schreiber nago na Instagramie. Żona ministra szokuje zdjęciem [18+] >> 

Marianna Schreiber odpadła z Top Model

Niedawno poznaliśmy wszystkich mieszkańców Domu Modeli. Marianna Schreiber nie dostała się do kolejnego etapu. We wpisach, które pojawił się w internecie, 28-latka podsumowała swój udział w Top Model.

Udział w programie „Top Model” to była dla mnie przygoda życia i tak jak mówiłam, te kilka dni czasem wystarczy, by wpłynąć na zmiany (te wewnętrzne) w człowieku, by mógł dokonać zmian daleko idących. Gdybym mogła cofnąć czas - zrobiłabym to raz jeszcze. Niczego nie żałuję. Poznałam CUDOWNYCH ludzi. Każdy dzień z Nimi był dla mnie jedną z najlepszych przygód życia. (…) Każdy z Nich ma inną historię, każdy wspaniały na swój sposób. Dziękuję Wam NAJLEPSZY TEAMIE za to jacy byliście dla mnie i za to jaka panowała w domku niesamowita atmosfera. @topmodelpolskatvn otworzył mi drzwi do ścieżki, którą teraz idę. Zmienił moje decyzje i cele. Nauczył mnie otwartości i odwagi. Można by powiedzieć, że narodziłam się na nowo i gdyby nie ten udział… intensywny (w tv widzimy przyspieszenie level hard) choć krótki, nie robiłabym tego, co robię teraz. Ja jestem wygrana (…) dla siebie, dla swoich planów, swoich celów. Kilka dni w takim programie działa cuda! Naprawdę – napisała w jednym z postów.

Max Hodges – kim jest przyjaciel Dody i co łączy gwiazdę z Amerykaninem? >> 

Żałujecie, że Marianna Schreiber odpadła z programu?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.