News

Uczestnik znanego show schudł 140 kilogramów. Teraz pozuje bez koszulki

Uczestnik znanego show schudł 140 kilogramów. Teraz pozuje bez koszulki

fot.instagram.com/big_borkowski_boy/

Uczestnik znanego show schudł 140 kilogramów. Teraz odważnie pozuje bez koszulki pokazując fanom swój spektakularny spadek wagi. 

Tak ogromna zmiana nie pozostała bez znaczenia dla ciała, a na brzuchu bohatera widać nadmiar skóry - przemiana jednak jest ogromna i jesteśmy pod wielkim wrażeniem takiej wytrwałości i ogromu pracy jaki został włożony w taki efekt.

Mateusz Borkowski znany jest telewidzom jako BigBoy z programu rozrywkowego Googlebox. Mężczyzna wraz z innymi uczestnikami show komentował programy telewizyjne z perspektywy widza. Format bardzo spodobał się widzom, a komentatorzy szybko stali się bardzo rozpoznawalni.

Polska youtuberka przytyła 29 kg w 2 lata. Opowiedziała o tym widzom >>

Googlebox: Mateusz Borkowski schudł 140 kilogramów

Mateusz Borkowski z okazji swoich 35. urodził udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać jego spektakularną zmianę. Mężczyzna schudł aż 140 kiloramów! Na fotografii widzimy celebrytę ubranego jedynie w spodenki. Uwagę może przykuć nadmiar wiszącej skóry na brzuchu, która jest pozostałością po kilku latach walki o zdrowie.
 
35 lat na karku i 4 lata formy olimpijskiej tak nieidealnej. Zazdro, wiem ale Goodlife Forever trwa i trwać będzie – podpisał zdjęcie.

Na tę imponującą metamorfozę miało wpływ kilka czynników. Mateusz Borkowski całkowicie zmienił styl życia – zaczynając od nawyków żywieniowych poprzez ćwiczenia. Mężczyzna poddał się także operacji, która miała na celu zmniejszenie żołądka.

Fani Borkowskiego nie ukrywali zachwytu nad jego walką o zdrowie.

Podziwiam za odwagę. Super metamorfoza. Uwielbiam Cię! Spełnienia marzeń

Super! Gratulacje! wszystkiego najlepszego

4 LATA? A ja dalej pamiętam jak przychodziłeś po prażynki bekonowe ? wygląd sztosik!! Zazdro

Doda sprzedaje mieszkanie. Te wnętrza robią wrażenie! [ZDJĘCIA] >>

Jesteście fanami Googlebox?

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj