News

Mery Spolsky w odważnym stroju na scenie. 'Jest mi teraz najgoręcej'

Mery Spolsky w odważnym stroju na scenie. 'Jest mi teraz najgoręcej'

fot. Instagram.com/meryspolsky

Mery Spolsky występuje ze swoim Live Actem. Niedawno artystka wrzuciła na Instagram kadr, na którym odsłania pośladki przed publicznością. Wiele osób doceniło jej odwagę, ale na wokalistkę spadła też fala krytyki.

Mery Spolsky w bikini. Zachwyciła fanów! >> 

Jakiś czas po pojawieniu się w sieci filmiku, na którym można zobaczyć nagie pośladki, piosenkarka, która niedawno wydała książkę Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj, podzieliła się innym, równie odważnym zdjęciem.

Mery Spolsky w odważnym stroju na koncercie

Mery Spolsky ma na sobie bardzo skąpy strój i jest odwrócona tyłem do publiczności. Podpisała ujęcie cytatem z utworu Trapowe opowiadanie - Wkuxwiam się, gdy siedzi za długo w necie, zamiast gapić się na stringi, które robię ze zwykłych majtek przecież - i zapowiedziała kolejne Live Acty. 

Wpis Mery Spolsky wywołał skrajne emocje. Wśród komentujących znalazł się Ralph Kaminski, który napisał: Jest mi teraz najgoręcej.

Quebonafide zgubił telefon. Znalazca dostał TAKĄ nagrodę >>

Mery Spolsky wyjaśniła, że to zdjęcie to kadr z ważnego dla niej momentu podczas Live Actu.

(…) Momentu rozliczenia się ze swoimi kompleksami, pokochania swojego ciała, odwagi pokazania go publicznie. Robię to po to, bo wiem jak dużo mnie kosztuje codzienna walka z lustrem. Ale też po to, aby inne dziewczyny poczuły, że nie są z tym same. Abyśmy się bardziej lubiły. Tymczasem na Insta wybucha dyskusja, że pokazywanie tyłka to dno, upadek, ujma dla twórczości, itd. Zaczyna ten wątek…DZIEWCZYNA! Ludzie, szczególnie girlsss. Co jest z Wami? Chodźcie na LIVE ACT, zobaczcie, a potem podyskutujmy! Po każdym występie robię spotkanie, chętnie pogadam z każdym kto poczuje taką potrzebę. (…) – czytamy.

Polski raper pobił rekord Guinnessa. Rapował przez 1,5 doby >>

Ostatni występ w ramach Mery Spolsky Live Act „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj” odbędzie się 15 grudnia w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.