News

Michał Szpak na zdjęciu z dzieciństwa! Już wtedy nosił długie włosy

Michał Szpak na zdjęciu z dzieciństwa! Już wtedy nosił długie włosy

Fot. Instagram.com/michal_szpakofficial

Do internetu trafiło zdjęcie z dzieciństwa Michała Szpaka. Wokalista już od najmłodszych lat występował przed publicznością. Zgadlibyście, że to on?

Michał Szpak dał niesamowity wykon! Ludzie płakali >> 

Michał Szpak – zdjęcie z dzieciństwa

Michał Szpak pierwsze kroki na scenie stawiał od najmłodszych lat. Jako 9-latek zadebiutował w Domu Kultury w Jaśle w swoim rodzinnym mieście, a potem zapisał się do chóru. To właśnie zdjęcie z czasów kiedy Michał śpiewał w chórze w Jaśle niedawno trafiło do sieci.

Michał Szpak wrzucił do internetu to zdjęcie i wywołał burzę! >> 

Zdjęcie z dzieciństwa Michała Szpaka udostępnił jego przyjaciel – Ralph Kaminski, który też zajmuje się muzyką. Rafał Stanisław Kamiński, bo tak naprawdę nazywa się Kaminski, komponuje, śpiewa i pisze piosenki.

Michał Szpak i ja śpiewaliśmy w chórze na SZOŁ w kościele! Pani Ewa (moja pierwsza instruktorka śpiewu) pokazała mi to znalezisko. (…) – napisał Ralph Kaminski na Instagramie.

Michał Szpak w spódnicy na... treningu u Gauera >> 

Wśród kilku osób uchwyconych na zdjęciu trudno znaleźć Michała Szpaka, ale na szczęście Ralph Kaminski go oznaczył ;-) Wokalista bardzo się zmienił przez te wszystkie lata, ale na fotce widać, że od zawsze miał słabość do dłuższych włosów. Poza tym wygląda na to, że od najmłodszych lat śpiewał bardzo emocjonalnie. ;-) 

Rozpoznalibyście, że na tym zdjęciu jest Michał Szpak?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#freedom #love #peace #holiday #friends By @dawidplaczek ❤️

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje wszystkim za opiekę i prace nad przygotowaniami do @polsatsuperhitfestiwal To był naprawdę ogromny sztab ludzi! Nie pamiętam kiedy czułem taki wielki stres, starałem się tego nie pokazywać ale bywało różnie hahahah Za stylizacje jako prowadzący odpowiedzialni byli: @mariusz_przybylski @thedreamsstudio #biżuteria @zozodesign_official Za niezwykle spektakularne stroje sceniczne: @filiplaura_ #makeup @by_catnel Dziękuje Wam za to ogromnie!!!! To było niesamowite Dziękuje również: Michał Pańszczyk Tomek Kępka Gosia Nędza Jacek Jastrowicz Jacek Siębor Sławek Sokołowski Aldona Dąbrowska Wspaniałym muzyką z zespołu (Damian Kurasz, Adrian Adamski, Rafał Inglot, Bartek Skiba, Witold Paśko) Jak i również za wiarę w udźwignięciu nowej roli prowadzącego Ninie Terentiew ❤️ #show #tv #music #festival #rock #rockstyle #new #love

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szmer Blask Czerwony Zielony Peace #holiday #fashion #beach #portrait #man #tomford

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#smile #goodvibes #longhair #nature #cute #vampire

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj