News

Michał Szpak odwołał koncert w ostatniej chwili. Wiemy co się stało

Michał Szpak odwołał koncert w ostatniej chwili. Wiemy co się stało

Fot. Instagram.com/michal_szpakofficial

Michał Szpak odwołał koncert w ostatniej chwili. Wokalista zrezygnował z występu z powodu problemów ze zdrowiem. Co się stało?

Michał Szpak w spódnicy na... treningu u Gauera >> 

Michał Szpak był zapowiadany jako jedna z gwiazd 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artysta miał wystąpić podczas koncertu Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI, który zaplanowano na 16 czerwca 2019 roku. Niestety w ostatniej chwili Michał Szpak odwołał swój udział w show.

Michał Szpak wrzucił do internetu to zdjęcie i wywołał burzę >> 

Jak poinformował prowadzący koncert, Artur Orzech, Michał Szpak nie był w stanie pojawić się na scenie z powodu zapalenia krtani.

Mówi się, że problemy ze zdrowiem pojawiły się u wokalisty kilka dni przed planowanym występem. Szpak miał nie czuć się najlepiej już podczas koncertu w Wielkopolsce, który niedawno zagrał.

Edyta Górniak miała zawał? Karetka zabrała ją tuż przed koncertem >> 

Przypominamy, że z powodów zdrowotnych swój występ w Opolu odwołała też Edyta Górniak. Diwa miała wystąpić przed publicznością podczas pierwszego dnia festiwalu – 14 czerwca 2019 roku. Po próbie scenicznej gwiazda zasłabła i została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej stan poprawił się na tyle, że Edyta Górniak wystąpiła na scenie w Opolu 2 dni później w koncercie Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI.

56. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbywa się w dniach 14-17 czerwca 2019 roku. Pierwszego dnia festiwalu zagrano koncerty Od Opola Do Opola i Debiuty, drugiego – Premiery i „Walizki Moje Pełne Snów”…, Czyli Podróż Poety. 16 czerwca odbył się koncert Nie Pytaj o Polskę #30LAT WOLNOŚCI. Na ostatni dzień festiwalu zaplanowano Scenę Alternatywną TVP Kultura.

Szkoda, że Michał Szpak nie zaśpiewał w Opolu. :-( Mamy nadzieję, że szybko wyzdrowieje i wróci do koncertowania.

Trzymamy kciuki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#freedom #love #peace #holiday #friends By @dawidplaczek ❤️

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#freedom

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuje wszystkim za opiekę i prace nad przygotowaniami do @polsatsuperhitfestiwal To był naprawdę ogromny sztab ludzi! Nie pamiętam kiedy czułem taki wielki stres, starałem się tego nie pokazywać ale bywało różnie hahahah Za stylizacje jako prowadzący odpowiedzialni byli: @mariusz_przybylski @thedreamsstudio #biżuteria @zozodesign_official Za niezwykle spektakularne stroje sceniczne: @filiplaura_ #makeup @by_catnel Dziękuje Wam za to ogromnie!!!! To było niesamowite Dziękuje również: Michał Pańszczyk Tomek Kępka Gosia Nędza Jacek Jastrowicz Jacek Siębor Sławek Sokołowski Aldona Dąbrowska Wspaniałym muzyką z zespołu (Damian Kurasz, Adrian Adamski, Rafał Inglot, Bartek Skiba, Witold Paśko) Jak i również za wiarę w udźwignięciu nowej roli prowadzącego Ninie Terentiew ❤️ #show #tv #music #festival #rock #rockstyle #new #love

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szmer Blask Czerwony Zielony Peace #holiday #fashion #beach #portrait #man #tomford

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#soundcheck 2018/2019 #backstage @polsatofficial #sylwesterzpolsatem

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#smile #goodvibes #longhair #nature #cute #vampire

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.