Reklama
placeholder
News

Millie Bobby Brown planuje ślub z Jakiem. Czy zaśpiewa jego słynny ojciec, Jon Bon Jovi?

Millie Bobby Brown planuje ślub z Jakiem. Czy zaśpiewa jego słynny ojciec, Jon Bon Jovi?

fot. instagram.com/milliebobbybrown / fot. instagram.com/jonbonjovi

Reklama
Reklama
placeholder

Związek Millie Bobby Brown i Jake’a Bongioviego od samego początku przyciąga uwagę widzów. Millie jest aktorką, znaną głównie dzięki rolom w produkcjach takich jak Stranger Things czy Enola Holmes, ma także swoją markę kosmetyczną Florence by Mills. Można ją uznać za idolkę pokolenia Z. Z kolei Jake jest nie tylko synem znanego ojca, czyli Jona Bon Joviego – on sam jest początkującym aktorem, wkrótce będziemy mogli oglądać pierwsze produkcje z jego udziałem.

Sophie Turner oskarża Joe Jonasa o przetrzymywanie dzieci i zabranie paszportów >>

Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi – związek

Doniesienia o związku tej dwójki pojawiły się mniej więcej w połowie 2021 roku. Ich pierwsze wspólne zdjęcie, które potwierdziło plotki, Millie udostępniła na Instagramie w listopadzie 2021 roku. Para miała się poznać na domówce – przypadkiem na siebie wpadli i spędzili razem cały wieczór. Później relacja miała się rozwijać za pośrednictwem Instagrama.

Millie Bobby Brown malowana przez swojego narzeczonego. Obejrzyjcie to urocze wideo >>

W kwietniu 2023 roku media obiegła wiadomość o zaręczynach Millie i Jake’a — aktorka udostępniła na Instagramie czarno-białe zdjęcie z ukochanym, na którym widać całkiem pokaźny pierścionek zaręczynowy. W podpisie użyła słów z piosenki Taylor Swift. Obecnie Millie ma 19 lat, Jake ma 21 lat. Choć sceptycy nie wróżą im szans na wieloletni związek, Jon Bon Jovi gorąco ich wspiera i wierzy w ich relację. On sam wziął ślub ze swoją miłością z czasów licealnych i są razem do dzisiaj. Niedawno Millie wystąpiła w programie Today gdzie podzieliła się informacjami na temat ślubu.

Czy Jon Bon Jovi zaśpiewa na ślubie Millie Bobby Brown i Jake’a Bongioviego?

Millie Bobby Brown zapytana o to, czy jej przyszły teść zaśpiewa na ich ślubie, odpowiedziała:

Uważam, że to byłoby proszenie o zrobienie pełnego przedstawienia dla wszystkich. Ten człowiek potrzebuje przerwy, on się nie zatrzymuje. Ciągle gra w tenisa albo udziela lekcji śpiewu. Uważam, że potrzebuje przerwy.

Prowadząca program zauważyła, że w tym dniu Jon Bon Jovi powinien być tylko ojcem pana młodego, z czym Millie się zgodziła i dodała, że to będzie szalony dzień. Aktorka powiedziała również, że Jake jest bardzo zaangażowany w planowanie ślubu, ona nieustannie pyta go o zdanie w drobnych kwestiach i nie czuje się samotna w tym przedsięwzięciu.

Millie Bobby Brown – książka Nineteen Steps

[AKTUALIZACJA 08.11.2023 rok: 8 listopada miała miejsce premiera polskiej wersji językowej książki Dziewiętnaście stopni]

Co ciekawe, bycie jedną z czołowych aktorek młodego pokolenia oraz planowanie ślubu to dla Millie wciąż za mało – gwiazda niedawno wydała swoją debiutancką książkę o tytule Nineteen Steps. To romantyczna powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia jej rodziny. Akcja osadzona jest w Londynie w czasie II Wojny Światowej. Na razie książkę wydano tylko w języku angielskim, nie wiadomo, jakie są plany wydawnicze na rynek polski.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama