News

Kraina Lodu 2: Selena Gomez na premierze z siostrą wyglądały obłędnie! [ZDJĘCIA]

Kraina Lodu 2: Selena Gomez na premierze z siostrą wyglądały obłędnie! [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram.com/selenagomez

W Los Angeles odbyła się oficjalna premiera filmu Kraina Lodu 2. Selena Gomez i jej siostra wybrały się na wydarzenie i… wyglądały obłędnie! Sami zobaczcie.

Lady Gaga zagra w kolejnym filmie! Co już wiemy? >> 

Selena Gomez – siostra

Niedawno w Los Angeles oficjalnie zaprezentowano film Kraina Lodu 2. Na premierze pojawiły się m.in. Selena Gomez i jej 6-letnia siostra Gracie Elliot Teefey. To właśnie one były największymi gwiazdami imprezy. Wszystko za sprawą niesamowitych strojów, które zaprojektowali dla Seleny Gomez i jej siostry Marc Jacobs oraz Kate Young. Kreacje wpisywały się w klimat filmu, bo stylem nawiązywały do lodowej krainy. Nic dziwnego, że zwróciły uwagę dosłownie wszystkich! ;-)

Kraina lodu 2 – recenzja filmu >>

Selena Gomez oczywiście pokazała zdjęcia z premiery fanom na Instagramie.

Mam nadzieję, że oficjalnie zostałam najlepszą starszą siostrzyczką na świecie. Ona ŻYJE swoim najlepszym życiem!! Kraina Lodu 2 była niesamowita!!! (...) – napisała pod fotkami.

Selena Gomez doczekała się rodzeństwa w wieku 21 lat. W 2013 roku urodziła się jej siostra Gracie Elliot. Dziewczynka jest córką mamy Seleny – Mandy Teefey – oraz jej drugiego męża. Selena ma również rodzeństwo od strony ojca i jego żony Sary – 5-letnią siostrę Victorię i przybranego brata Marcusa, syna Sary z poprzedniego związku.

Kraina Lodu 2 - ta piosenka to hit. Co jeszcze trzeba wiedzieć o filmie? >> 

Kraina Lodu 2: o czym będzie film? Data premiery

Kraina Lodu 2 pojawi się w polskich kinach 22 listopada. Akcja animacji rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach z pierwszej części. Głównymi bohaterkami historii będą oczywiście Anna (Kristen Bell) i Elsa (Idina Menzel), jednak tym razem księżniczki wyruszą w świat. Reżyserami Krainy Lodu 2 są Chris Buck i Jennifer Lee.

Te stylizacje robią wrażenie, prawda? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Frozen Family Night! My princesses!!! XOXO

Post udostępniony przez Mandy Teefey (@mandyteefey)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My heart cannot take it ? Selena & Gracie on the red carpet for Frozen II

Post udostępniony przez Marissa Marino (@marissa.marino)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.