News

Najlepsze gry na smartfony: w co warto grać? [iOS, Android]

Najlepsze gry na smartfony: w co warto grać? [iOS, Android]

fot. pixabay.com/

W co warto grać? Mamy dla Was najlepsze gry na smartfony. Ciekawe czy już je znacie!

Zamknięcie Warszawy przez koronawirusa? Rzecznik komentuje >>

Koronawirus jest w Polsce. Przez szalejący wirus zamknięto uniwersytety, kina, restauracja, a duża liczba osób pracuje z domu. W końcu dysponujemy dużą ilością czasu, którą możemy przeznaczyć na granie w gry na naszych telefonach.

Gry na smartfony – iOS, Android

W pierwszej kolejności polecamy klasyk - Candy Crush Saga. To darmowa gra logistyczna. Celem jest przesunięcie słodyczy w taki sposób, żeby w jednym rzędzie lub kolumnie były przynajmniej trzy pasujące kolorem słodkości. Brzmi trochę jak tetris, prawda? Na każdym poziomie jest określony cel, który musisz osiągnąć, żeby przejść dalej. Niejedną osobę ta gra wciągnęła w całości! Nie bez powodu od 2012 roku jest to jedna z najpopularniejszych gier dostępnych na telefonie.

Dla tych, którzy chcieliby zagrać w grę posiadającą fabułę, na którą można wypływać, to proponujemy Episode. W aplikacji znajdziemy dużo historyjek, w których jesteśmy głównym bohaterem i mamy wpływ na przebieg zdarzeń. Niektóre z nich wciągają lepiej niż książki!

Koronawirus opóźni matury i egzamin 8-klasisty? Minister komentuje >>

Mamy świetną propozycję dla fanów Harry'ego Pottera. Harry Potter: Hogwarts Mystery to gra, w której my sami jesteśmy czarodziejami rozpoczynającymi naukę w Hogwarcie. Uczycie się zaklęć, pojedynkujecie się z przeciwnikami, gracie w Quidditcha i badacie różne dziwne wydarzenia, które dzieją się w szkole magii. Do tego czekają na Was ukochani profesorowie tacy jak Dumbledore, Snape, McGonagall czy Madame Hooch.

Jeśli nie jesteście w domu sami, to polecamy Czółko. To nie tylko fantastyczna gra imprezowa! Jeden gracz trzyma telefon na wysokości czoła i ma za zadanie odgadnąć hasło, które wyświetla się na smartfonie. Druga osoba stara się mu podpowiedzieć co to jest za rzecz. Oglądaliście film Bękarty Wojny Quentina Tarantino? Możecie się trochę poczuć jak jego bohaterowie.

Dla fanów gier karcianych polecamy grę Hearthstone. Dystrybutor opisuje ją jako wielokrotnie nagradzaną grę karcianą - doświadcz magii, psot i chaosu z przyjaciółmi. Podnieś swoją kartę i rzuć przeciwnikowi rękawicę! To jest szybka gra, w której trzeba wykazać się dużą ilością sprytu. Niezależnie czy to jest pierwsza gra karciana, w którą będziecie grać, to gwarantujemy, że Was wciągnie!

Grą dostępną na komórkę, która już od jakiegoś czasu cieszy się popularnością jest Quizwanie lub QuizDuel. To zabawa w quizy, w której możesz konkurować ze swoimi znajomymi i nie tylko. W bazie jest ponad 25 tysięcy pytań, które podzielone są na przeróżne kategorie takie jak filmy, nauki ścisłe, literatura, showbiznes i inne. Gwarantujemy świetną zabawę.

#zostańwdomu: gwiazdy dają koncerty i uczą hiszpańskiego online! >>

Gracie już w jakieś gry na komórce? :)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.