Reklama
placeholder
News

Chłopak z BTS najpiękniejszym mężczyzną na świecie. Ale zaskoczenie!

Chłopak z BTS najpiękniejszym mężczyzną na świecie. Ale zaskoczenie!

Fot. Wikimedia Commons/AJEONG_JM

Reklama
Reklama
placeholder

Chłopak z BTS został najpiękniejszym mężczyzną na świecie! Werdykt jest sporym zaskoczeniem. Zasłużył na pierwsze miejsce? ;-) 

Julia Wieniawa radzi jak ją poderwać. Będziecie zdziwieni >> 

Najpiękniejsze Twarze Świata 2019: kto wygrał?

Od 1990 roku TC Candler prowadzi Ranking 100 Najpiękniejszych Twarzy Świata. Pod uwagę brane są nie tylko największe światowe gwiazdy, lecz także te wschodzące. Na szczycie rankingu pierwszej edycji konkursu znalazła się Michelle Pfeiffer. Przez lata wyróżniono także: Gwyneth Paltrow, Keirę Knightley, Natalie Portman, Nicole Kidman i polską modelkę – Karolinę Pisarek. W tym roku najpiękniejszą kobietą świata została piosenkarka Chou Tzu-yu.

„Najpiękniejsze Twarze Świata” ogłoszone. Jest Polka! >> 

TC Candler ogłasza również listę 100 Najprzystojniejszych Męskich Twarzy Świata. W zeszłym roku zaszczytny tytuł należał do 40-letniego aktora Jasona Momoa, znanego m.in. z Gry o Tron i Aquamana. Po dwunastu miesiącach Momoa znalazł się na 5. miejscu rankingu.

Do kogo należy Najprzystojniejsza Męska Twarz Świata 2019? W tym roku tytuł otrzymał gwiazdor południowokoreańskiego zespołu BTS – 22-letni Jungkook! Drugie miejsce zajął szwedzki youtuber Felix Kjellberg, a trzecie – Shawn Mendes.

Zgadzacie się z werdyktem?

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama