News

Natalia Dawidowska usunęła piersi. Uczestniczka Big Brothera walczy z rakiem

Natalia Dawidowska usunęła piersi. Uczestniczka Big Brothera walczy z rakiem

Fot. Instagram.com/dawidowska.n

Natalia Dawidowska usunęła piersi. Jakiś czas temu uczestniczka Big Brothera poinformowała, że walczy z rakiem.

Natalia z Big Brothera ma raka. „Miłość bliskich daje mi siłę do walki” >> 

Natalia Dawidowska była uczestniczką drugiej edycji Big Brothera, który wrócił na antenę po wieloletniej przerwie. 30-latka otwarcie mówiła o tym, że jest lesbijką i była jedną z najbardziej charakterystycznych osób, które walczyły o główną nagrodę. 

Natalia Dawidowska – choroba

W październiku 2020 roku Natalia Dawidowska napisała post na Instagramie, w którym zdradziła, że zmaga się z rakiem piersi. Jakiś czas później poddała się operacji w klinice w Londynie.

Swoją walkę z chorobą kobieta relacjonuje w mediach społecznościowych i zapewnia, że nie poddaje się.

Natalia Dawidowska o walce z rakiem. Przeszła mastektomię

Jakiś czas temu uczestniczka Big Brothera udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała m.in. o tym, jak dowiedziała się o swojej chorobie.

Już pierwsze symptomy, jeżeli chodzi o chorobę, pojawiły się już w styczniu. Gdzieś tam się właśnie pojawiła ta sącząca się krew z sutka. Później został wyczuty przeze mnie guzek, który był właśnie umiejscowiony bardzo blisko sutka. No i potem, no niestety, dodatkowo doszedł ból. Byłam uparta, nie chciałam iść do lekarza. Gdyby nie moja przyjaciółka, Ewelina, (…) gdyby ona mnie tak naprawdę nie zaciągnęła do samochodu, nie zawiozłaby mnie na SOR tutaj do szpitala (...) to do dnia dzisiejszego podejrzewam, że bym nawet nie wiedziała, że mam raka. (…) Ja tak naprawdę mam duże szczęście, że mi się udało w taki sposób po prostu przejść, że doszło w przeciągu jednego miesiąca do zrobienia wszystkich badań, do zrobienia operacji i w chwili obecnej mogę siedzieć, bo prawda jest taka, że kto wie... – mówiła.

Natalia Dawidowska przyznała, że po tym jak ogłosiła, że walczy z rakiem piersi, spadł na nią hejt. Niektórzy zarzucali jej, że próbuje wykorzystać swój stan zdrowia do zdobycia większej popularności.

(…) Wykorzystałam swoją chorobę tylko i wyłącznie po to, żeby podzielić się z kobietami, z Polkami, żeby się badały – podkreśliła.

Taco Hemingway: "Nie ubiegałem się o ani złotówkę". Wydał ostre oświadczenie >>  

30-latka mówiła też o tym, że zdecydowała się na podwójną mastektomię: 

Ja podjęłam decyzję, że wycinamy po prostu obie piersi od razu, żeby nie było możliwości nawrotu tej choroby (...).

Chociaż nowotwór, którego zdiagnozowano u Natalii Dawidowskiej został wycięty, istnieje ryzyko, że choroba zaatakuje ponownie w innym miejscu.

Jeżeli u mnie wyjdzie bardzo duże obciążenie genetyczne, skończy się to chemioterapią (…) – dodała Natalia. 

Natalia z Big Brothera wystąpi w Fame MMA?

Natalia Dawidowska zdradziła, że ma wiele planów na przyszłość. Być może zobaczymy ją w Fame MMA.

(…) Ja nie chcę walczyć w taki sposób jak dwa koguty, tylko ja chcę po prostu pokazać innym kobietom, że warto walczyć – powiedziała.

Trzymamy kciuki za zdrowie Natalii! 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.