News

Natalia Janoszek spała w hotelu dla swingersów! Dlaczego?

Natalia Janoszek spała w hotelu dla swingersów! Dlaczego?

fot. materiały własne/4FUN.TV

Natalia Janoszek będzie kolejnym gościem Damiana Michałowskiego w Wielkiej Wylewce. Wiecie, że to jedna z polskich aktorek, która robi wielką karierę za granicą?

Piękna Natalia urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej. Od najmłodszych lat związana była ze śpiewem i tańcem, a w 2009 po raz pierwszy reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze. Janoszek ma na swoim koncie kilka konkursów miss, podczas których była niejednokrotnie wyróżniana.

Aktorska kariera Natalii Janoszek nabrała rozpędu w 2012 roku. Wtedy też zadebiutowała w Bollywood rolą Aafreen w filmie Dreamz. Od tego czasu Natalia zagrała jeszcze jedną główną rolę w hitowej produkcji. Wystąpiła też w Hollywood!

Natalia chętnie pojawia się również w Polsce, a nawet zagrała w teledysku Łobuzów. Przebój Zbuntowany Anioł ma już na swoim koncie ponad 21 milionów odsłon!

W najnowszym odcinku Wielkiej Wylewki Damian jak zwykle zada Janoszek kilka niewygodnych pytań. Natalia zdradziła nam m.in. to, że zdarzyło jej się w wyniku pomyłki nocować w hotelu dla… swingersów! Jej taksówkarz był zszokowany…

Odcinek Wielkiej Wylewki w Natalią Janoszek obejrzycie premierowo w niedzielę 3 lutego o 20:00 – oczywiście na kanale 4FUN.TV. Zapiszcie sobie to w kalendarzu!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wedding time? #wedding #time #indianwedding #india #newdelhi #glam #lengha #bollywood #style #actress

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bez tych panów nie byłoby mojego występu podczas Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Dziękuję @komodoofficial za szansę, za wiarę we mnie i za zaufanie co do moich szalonych pomysłów. Dzięki wam spełniło się jedno z moich największych marzeń. Pamiętam jak jako mała dziewczynka powtarzałam wszystkim, że będę "piosenkalka". Od debiutu w wieku 3 lat jako solistka zespołu "Beskid" po występ przed 8 milionami ludzi w Zakopanem była to długa droga. Przez ostatnie trzy lata w każdego Sylwestra stawiałam sobie za cel, że w tym roku zaśpiewam. Za trzecim razem się udało. Mam z tego 2 wnioski. Po pierwsze, zawsze będzie się nam wydawało, że to jeszcze nie ten moment, ale jeśli będziemy się powstrzymywać przed działaniem ten moment może nigdy nie nastąpić. Trzeba więc wykorzystywać dane nam szanse, bo odpowiedni moment nigdy nie będzie odpowiedni dopóki my go takim nie uczynimy. Po drugie-moje ulubione, jak powiedział Walt Disney "Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to osiągnąć". Marzcie, spełniajcie swoje marzenia słuchając bardziej siebie niż innych, bo oni nie przeżyją za was życia. Lepiej żałować, że coś się zrobiło niż zastanawiać się co by było gdyby. Komodo- dziękuję wam za wszystko! To dopiero początek tej fascynującej przygody ❤️ Time to thank people without whom my debut as a singer at NYE biggest show in Poland would never been possible. @komodoofficial I can't thank you enough for believing in me. @michaelshynes it was a pleasure to sing with an artist like you at the same stage-you are amazing! I remember when as a little girl I was telling everyone that I would be a singer one day. Since my first performance as a 3 years old girl till NYE Show that was quite a journey. I have 2 conclusions after all. First- don't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect cause none of the moments would feel enough perfect so you just need to make a step. Secondly, as my fav Walt Disney said "if you can dream it you can do it" so believe, dream big and make it happen! #newyearseve #show #zakopane #sylwestermarzeń #dreambig #nj #njoffical

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocean Drive? #miami #oceandrive #florida #usa #wandering #streets #city #life #travel #aroundtheworld

Post udostępniony przez Natalia Janoszek (@nataliajanoszek)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.