Reklama
placeholder
News

Natalia Janoszek spała w hotelu dla swingersów! Dlaczego?

Natalia Janoszek spała w hotelu dla swingersów! Dlaczego?

fot. materiały własne/4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

Natalia Janoszek będzie kolejnym gościem Damiana Michałowskiego w Wielkiej Wylewce. Wiecie, że to jedna z polskich aktorek, która robi wielką karierę za granicą?

Piękna Natalia urodziła się w 1990 roku w Bielsku-Białej. Od najmłodszych lat związana była ze śpiewem i tańcem, a w 2009 po raz pierwszy reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze. Janoszek ma na swoim koncie kilka konkursów miss, podczas których była niejednokrotnie wyróżniana.

Aktorska kariera Natalii Janoszek nabrała rozpędu w 2012 roku. Wtedy też zadebiutowała w Bollywood rolą Aafreen w filmie Dreamz. Od tego czasu Natalia zagrała jeszcze jedną główną rolę w hitowej produkcji. Wystąpiła też w Hollywood!

Natalia chętnie pojawia się również w Polsce, a nawet zagrała w teledysku Łobuzów. Przebój Zbuntowany Anioł ma już na swoim koncie ponad 21 milionów odsłon!

W najnowszym odcinku Wielkiej Wylewki Damian jak zwykle zada Janoszek kilka niewygodnych pytań. Natalia zdradziła nam m.in. to, że zdarzyło jej się w wyniku pomyłki nocować w hotelu dla… swingersów! Jej taksówkarz był zszokowany…

Odcinek Wielkiej Wylewki w Natalią Janoszek obejrzycie premierowo w niedzielę 3 lutego o 20:00 – oczywiście na kanale 4FUN.TV. Zapiszcie sobie to w kalendarzu!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama