News

Mąż Nicki Minaj aresztowany! Grozi mu 10 lat więzienia

Mąż Nicki Minaj aresztowany! Grozi mu 10 lat więzienia

Fot. Instagram.com/nickiminaj

Mąż Nicki Minaj został aresztowany! Grozi mu 10 lat więzienia. Co zrobił Kenneth „Zoo” Petty?

Nicki Minaj: brat raperki w więzieniu. Został skazany za gwałt na 11-latce >> 

Mąż Nicki Minaj aresztowany

Nicki Minaj przechodzi trudne chwile. W styczniu 2020 roku brat raperki – Jalanie Maraj – został skazany na 25 lat więzienia. Mężczyzna został uznany za winnego wykorzystywania seksualnego dziewczynki. Niedawno pojawiły się informacje, że Kenneth „Zoo” Petty, z którym Nicki Minaj wzięła ślub w październiku 2019 roku, został aresztowany. 

W przeszłości Kenneth „Zoo” Petty został skazany za jazdę samochodem z zawieszonym prawem jazdy, zabójstwo oraz próbę gwałtu. W związku z tym był zarejestrowany w stanie Nowy Jork jako przestępca seksualny. Jakiś czas temu mąż Nicki Minaj przeprowadził się do Los Angeles. Według prawa mężczyzna powinien zgłosić ten fakt i zarejestrować się w nowym stanie. Petty jednak tego nie zrobił, a tym samym popełnił przestępstwo federalne.

Aktorka 'Ostrego Dyżuru' zastrzelona przez policję. Nagranie w sieci [18+] >> 

Jak podają portale, Kenneth „Zoo” Petty został zatrzymany przez policję w czasie kontroli drogowej i trafił do aresztu. Wyszedł jednak z niego po wpłaceniu kaucji, która wynosiła 20 tysięcy dolarów. Po wyjściu na wolność mąż Nicki Minaj miał uregulować kwestie rejestracji w nowym miejscu zamieszkania, jednak tego nie zrobił. Grozi mu za to 10 lat więzienia.

W serwisie CGM możemy przeczytać, że Kenneth „Zoo” Petty sam zgłosił się na komendę policji. Jego paszport został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna ma zakaz opuszczania Kalifornii i obowiązuje go godzina policyjna. Mówi się, że żądano, aby sąd umieścił Petty’ego w areszcie domowym, jednak sprzeciwiał się temu obrońca męża Nicki Minaj. Ostatecznie Kenneth „Zoo” Petty musi nosić nadajnik na kostce, który pozwala na kontrolowanie go przez policję.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy Valentines Day. Photo cred #Gotham

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My nigga home now he da Clyde to my Bonnie 🤞🏽

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.