Reklama
placeholder
News

Mąż Nicki Minaj aresztowany! Grozi mu 10 lat więzienia

Mąż Nicki Minaj aresztowany! Grozi mu 10 lat więzienia

Fot. Instagram.com/nickiminaj

Reklama
Reklama
placeholder

Mąż Nicki Minaj został aresztowany! Grozi mu 10 lat więzienia. Co zrobił Kenneth „Zoo” Petty?

Nicki Minaj: brat raperki w więzieniu. Został skazany za gwałt na 11-latce >> 

Mąż Nicki Minaj aresztowany

Nicki Minaj przechodzi trudne chwile. W styczniu 2020 roku brat raperki – Jalanie Maraj – został skazany na 25 lat więzienia. Mężczyzna został uznany za winnego wykorzystywania seksualnego dziewczynki. Niedawno pojawiły się informacje, że Kenneth „Zoo” Petty, z którym Nicki Minaj wzięła ślub w październiku 2019 roku, został aresztowany. 

W przeszłości Kenneth „Zoo” Petty został skazany za jazdę samochodem z zawieszonym prawem jazdy, zabójstwo oraz próbę gwałtu. W związku z tym był zarejestrowany w stanie Nowy Jork jako przestępca seksualny. Jakiś czas temu mąż Nicki Minaj przeprowadził się do Los Angeles. Według prawa mężczyzna powinien zgłosić ten fakt i zarejestrować się w nowym stanie. Petty jednak tego nie zrobił, a tym samym popełnił przestępstwo federalne.

Aktorka 'Ostrego Dyżuru' zastrzelona przez policję. Nagranie w sieci [18+] >> 

Jak podają portale, Kenneth „Zoo” Petty został zatrzymany przez policję w czasie kontroli drogowej i trafił do aresztu. Wyszedł jednak z niego po wpłaceniu kaucji, która wynosiła 20 tysięcy dolarów. Po wyjściu na wolność mąż Nicki Minaj miał uregulować kwestie rejestracji w nowym miejscu zamieszkania, jednak tego nie zrobił. Grozi mu za to 10 lat więzienia.

W serwisie CGM możemy przeczytać, że Kenneth „Zoo” Petty sam zgłosił się na komendę policji. Jego paszport został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna ma zakaz opuszczania Kalifornii i obowiązuje go godzina policyjna. Mówi się, że żądano, aby sąd umieścił Petty’ego w areszcie domowym, jednak sprzeciwiał się temu obrońca męża Nicki Minaj. Ostatecznie Kenneth „Zoo” Petty musi nosić nadajnik na kostce, który pozwala na kontrolowanie go przez policję.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama