News

Impreza w piżamach w Galerii Młociny! Zgarnij zniżki na Noc Zakupów

Impreza w piżamach w Galerii Młociny! Zgarnij zniżki na Noc Zakupów

fot. materiały prasowe

Noc Zakupów to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu łowców trendów i okazji. Galerie handlowe prześcigają się w pomysłach, które mają spowodować, że ich Noc Zakupów będzie wyjątkowa!

W tym roku na prowadzenie wychodzi warszawska Galeria Młociny. W piątek 15 listopada 2019 roku odbędzie się tam pierwsze w historii… Pyjamas Party Silent Disco!

Matura próbna 2019: daty. Kiedy egzaminy? >>

Zaplanowane przez Galerię Młociny wydarzenie będzie nie tylko okazją do zrobienia zakupów po okazyjnych cenach, ale też sposobem na rozpoczęcie weekendu w iście tanecznym stylu. Poza licznymi rabatami i wyjątkowymi ofertami najemców, dla wszystkich chcących tego wieczoru tupnąć nogą przy muzycznych dźwiękach przygotowano aż 500 odbiorników i trzy kanały muzyczne. 

Galeria Młociny – Noc Zakupów i Pyjama Party

Na tych, którzy na Noc Zakupów i Silent Disco wybiorą się w piżamach, czekają dodatkowe niespodzianki, prezenty i oferty specjalne. 

Kraina Lodu 2 - ta piosenka to hit. Co jeszcze trzeba wiedzieć o filmie? >>

Impreza rozpoczyna się o godzinie 19:00 i potrwa do 22:00, a odbędzie się na placu eventowym warszawskiej Galerii Młociny znajdującym się na poziomie 0.

Informacje o przygotowanych przez najemców rabatach znaleźć można na stronie Galerii Młociny.

Wskakujcie w piżamy i zgarniajcie zniżki! ? Podczas Nocy Zakupów w Galerii Młociny będziecie też mogli spotkać ekipę 4FUN.TV, która wskoczy w piżamki i wpadnie bawić się razem z Wami!
 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj